Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vak akinek nem fél a kutyája...

Vak akinek nem fél a kutyája szilveszterkor?

Figyelt kérdés
A miénk nyugodtan alszik, néha morog vagy ugat egyet a durranásokkor. 10 hónapos spániel.
2015. dec. 31. 19:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem hiszem, hogy ideggyengeség lenne ha egy állat megijed a hirtelen nagy zajoktól. Vagy pedig az állatok 98%-a ideggyenge. Végül is ez is lehet.

A gyerek is ordít ha orvoshoz viszik. Biztos az is ideggyenge, nem pedig fél, mert nem tudja mi fog történni.

2015. dec. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Meg lehet különböztetni azt, ha valamilyen állat csak simán megijed, vagy pedig ideggyenge.
2015. dec. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 SzMHZs ***** válasza:
A két spánielem se foglalkozik vele különösebben, figyelnek, mint általában a zajokra, de nem problémáznak semmit. Szerencsére.
2016. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Régen az enyém sem félt. Most 9 éves, a tegnapinál már eléggé stresszelt, de mellettem megnyugszik egy idő után.

Örülj neki, ha nyugodt a kutyád,de nem biztos, hogy élete végéig így is marad.

2016. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy különbség van a között, hogy fél, és hogy megijed...

Dec 30-án sétáltunk a patakparton egy barátnőmmel, meg a kutyáinkkal. Úgy tűnt, hogy ember nincs a közelben, és hirtelen az erdőből, tőlünk kb 30-40 méterre a hátunk mögött fellőttek egy tűzijátékot, fényes nappal.

Én egyáltalán nem félek ezektől a dolgoktól, de akkor nagyon-nagyon megijedtem. Nem csodálom, hogy ilyenkor a kutyák kirohannak a világból. És ezt nem értik meg az emberek, hogy attól, hogy egy kutya láthatólag nem fél, még meg tud ijedni.

2016. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!