Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a kutyám hogy éljem túl?

Nikiii2 kérdése:

Meghalt a kutyám hogy éljem túl?

Figyelt kérdés
Sajnos múlt héten a kutyánk elpusztult mert valaki megmérgezte. Mindennek már egy hete de én csak sírok nem akarok semmit csinálni csak sírni. Hogy lehetne átvészelni ezt a nehéz időszakot?

2016. jan. 1. 16:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
43%
Vegyel meg egy kutyat.Tudom nem helyettesitheti de nekem mikor meghalt a 7 eves kutyam 2 heten keresztul ha ra gondoltamel kezdtem bogni.Anyaek annyira megsajnaltak minket tesommal hogy gondoltak akkor vegyunk egy kiskutyat. De mi eloszor elleneztuk hiszen ot nem lehet helyettesiteni.Ma mar 1 eves a nemetjuhaszunk es egyszeruen csak ra tudtam abban a nehez idoben gondolni :) Ma is neha elerzekenyulok de hidd el sokkal jobb lesz!
2016. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom más hogy csinálja, én csak próbáltam túlélni. Egy kutya elvesztése iszonyú fájó tud lenni, főleg így.... Még azt se mondhatom hogy fogad be egy másik kutyust (ha valaki ezt mondta volna nekem Csöpi halála után, elhajtom a fenébe) mert ha az előző kutyust megmérgezték, ő is veszélyben van. Van valami gyanúd ki a tettes?

Ha lesz új kutya, azon kell lenni hogy csak a saját tányérjából egyen. Valahogy meg kell védeni az ilyen férgektől.

2016. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos nagyon szeretted, és ő hálás volt ezért! :) Gondolj arra, hogy nem akarná, hogy szomorú légy! Segít ha esténként imádkozol érte, hogy jó dolga legyen a fenti menzőn! :) Kitartás!
2016. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek és már gondoltunk mi is rá hogy hozunk még egy kutyát de sajnos nekünk a kutyákkal nincs szerencsénk. 2 kutyánk volt a másikat elütötték.
2016. jan. 1. 17:24
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Eszetekbe ne jusson új kutyát a házhoz vinni, amíg a házban fekvő haldokló kutyára apád azt mondja, ne is álmodj róla, hogy túléli, anyád szerint meg igazából semmi baja, ahelyett, hogy kocsiba vágódnának és elhúznának vele egy normális orvoshoz.


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7447526-most-..

2016. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%

Nem elpusztult, hanem elaltatták.

Vigasztaljon, hogy így jobb a kutyádnak.


SOHA, DE SOHA NE LEGYEN kutyátok!

Nem vagytok alkalmasak állat tartásra.

2016. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Közhely, de az idő segíteni fog.

Nekem az segített, hogy a kutyám halála után pár héttel elkezdtem menhelyen önkénteskedni, kutyákat sétáltatok, szeretgetem, tanítgatom őket. Neked is javaslom ezt, próbáld ki, jót tesz a lelkednek, te pedig jót teszel azokkal a kutyákkal.

Kutyát majd akkor tarts, ha felnőtt leszel, és anyagilag és időben is megengedheted magadnak. A szüleid sajnos (az előzmények ismeretében) nem valók kutyagazdának.

2016. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki azt írta hogy soha ne legyen kutyánk újból sikerült magamat elbőgni mert nagyon rosszul esik
2016. jan. 1. 22:03
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Ha rosszul esik, ha nem, ez az igazság.

A szüleid alkalmatlanok az állattartásra.

Ha felnősz, külön élsz, lesz jövedelmed, akkor elgondolkodhatsz újra a kutyatartáson (amennyiben máshogy állsz a kérdéshez, mint anyukádék).

Tudod egy állat felelősséggel jár. Mint egy gyerek. Etetni kell, oltásra vinni. Ha beteg orvoshoz vinni. Rengeteg időt, és törődést igényel.

2016. jan. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Először mindenki azt hitte hogy megijedt valamitől mert nem akart kijönni a házából és nem így akartam leírni de rosszul írtam mert ugye ünnep volt ezért nem tudtuk elvinni orvoshoz és aki a szüleimet bántja az nekem nagyon rosszul esik mert mindent megadtunk a kutyánknak amit csak lehetett de már végül lehetett látni rajta hogy nem fogja túlélni de még végül sikerült elérni az állatorvost és ő elaltatta. Nagyon fáj még most is és ez főleg hogy valaki ilyeneket ír a szüleimről
2016. jan. 1. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!