Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma hajnalban meghalt a kutyám....

Ma hajnalban meghalt a kutyám. Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

13 éves volt, nagyon nagyon nagyon szerettem, ő volt a "lányom". És otthon sem voltam, mert már nem élek ott, a szüleimnél, ahol ő élt..


Segítsetek kérlek, nem tudom hogy fogom ezt feldolgozni.


2015. júl. 22. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Veszel egy nagy levegőt és nem nyafogsz. Vannak nemzetek ahol a halálesetet megünneplik, mert boldogok, hogy az a valaki már sokkal jobb helyen van, és a temetés egy önfeledt ünnep. Ha így állsz az élethez könnyebb lesz sokkal.
2015. júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vegyél egy új kiskutyát. Tudom, nem ugyan az, nem lehet pótolni, akit elvesztettél, de ha egy új kutyusra kell koncentrálnod, akkor az enyhíti a fájdalmat, eltereli a figyelmedet.


A régit senki sem pótolhatja, biztos hiányozni fog, de örülj neki, hogy szép élete volt, emlékezz rá.

Mellette pedig lesz egy új társad, aki segít, hogy elfeledd a szomorú részt.

2015. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az idő segít feldolgozni.

Sírd ki magad nyugodtan, amikor jólesik, emlékezz a szép évekre, pillanatokra.

Átéltem én is. Ha tehetném, most már lenne egy újabb kutyám, aki persze nem ugyanaz, de ugyanúgy megszereti az ember és segít feldolgozni a veszteséget. Viszont most nem lehet kutyám, ezért menhelyre járok addig is sétáltatni minden hétvégén, ez a kutyáknak is jó, és a lelkemnek is.

2015. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos mindig fájni fog. Mindenki máshogyan gyászol, nem tudjuk megmondani neked, mit tegyél. Te érzed, mi esik jól. Sírj, temesd vagy hamvasztasd el a blökit. Sokakkal ellentétben én nem javaslom, hogy azonnal fogadj be egy új kutyát, nem mindenkinek jelent ez megoldást, nekem sem. Feldolgozni kell a veszteséget, nem elnyomni.
2015. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel !


Ui .: Részvétem , nagyon sajnálom

2015. júl. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig ne vegyél új kutyát, amíg nem állsz rá készen. Ez egy szörnyű tragédia, az ember a saját gyerekét veszti el. Gyászold meg, add át magad minden érzésnek, ami csak jön.. Ne fojtsd el.
2015. júl. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dingodaj válasza:
Nagyon sajnàlom.
2015. aug. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!