Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lány kutyám egész nap sírt....

Lány kutyám egész nap sírt. Lehet terhes?

Figyelt kérdés
Szóval...A kutyám ma reggel nagyon-nagyon sírt. Ezért holnapra be is programáltattam az állatorvoshoz.Nem úgy sír, mikor például türelmetlen a sétával kapcsolatban, hanem mintha fájna neki valahol. Gondoltam, hogy jót fog tenni, ha lefektetem. Ezért rátettem a párnájára. Odahordott mindenféle pokrócokat, és azokat kapargatja, és rendezgetni. Néha pedig megáll, és nyalogatja magát ,,ott lent.'' Igaz, hogy volt egy kisebb incidense egy kutyával szeptemberben ( párzási szezonkor), de még aznap kapott ilyen magazatelhajtó szurit, de mondták, hogy nem biztos megoldás. A hasa sem nőtt sokat. És az emlői is csak egy kicsit (talán...). Most akkor készül szülni, vagy csak valami gyomorbaja van?

2016. jan. 1. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűbb, hogy álvemhes.
2016. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, az én kutyám is ugyanezt csinálta a napokban. Vonyított, nyüszített, sírt és a fenekét nyalogatta tegnap este folyamatosan. De már abbahagyta. Majd írj, hogy mit mondott nektek az orvos.
2016. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Illetve attól a magzatelhajtótól amúgy bármi baja lehet, simán összeszedhetett egy méhgyulladást is, és kínjában kaparászhat. Mindenesetre reggel doki.

Ha meg mégis ellene, akkor majd az oltások kifizetése után rájössz, hogy az az ivartalanítás nem is hülyeség, ugye :)

2016. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Terhes nem, vemhes igen.


Amit leírtál, tipikus fialás előtti viselkedés.

2016. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban szeptemberben történt az aktus, már ki kellett volna hordania a magatokat. Szerintem vagy álvemhes, vagy méhgyulladás.
2016. jan. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha már orvos, beszélj meg egy ivartalanítást már. Nem kell akkor szenvednie az ilyen betegségek, álvemhességek miatt, meg szurizni se kell.
2016. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Szóval...Az állatorvosunk kivizsgálta, és az lett a vége, hogy megállapította, hogy a kutyánk fázik... (?) Én csak néztem, és néztem őt, de ő csak annyit mondott, hogy vegyünk vagy varrjunk neki egy ruhát, és ha alszik, akkor takarjuk be. Ez nagyjából így is lett. Varrtam neki egy szép kis ruhacskát( amit természetesen csak az utcán hord), és betakargattam, ha láttam, hogy elaludt. Bár ha felkelt, és odajött mellém, akkor is sírt... :// Úgyhogy én már végleg nem tudom... Még mindig kapargat( elég sokat), és a nyalogatás sem szünt meg nála.
2016. jan. 3. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!