Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kutyusom, most lesz...

Van egy kutyusom, most lesz negy honapos. Allatorvos rendszeresen vizsgalja, Bruno a neve, a kiskonyvebe, az van írva, h kan. Most pedig kiderult, h lany. Egy vilag omlott ossze bennem, most mit csinaljak? Lany kutya fiu nevvel? Koszonom elore is!

Figyelt kérdés
Szerintetek, adjak neki uj nevet, vagy mi legyen? Negatív kommenteket mellozetek legyszves!

2016. jan. 3. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Remélem ez csak vicc. Ha gyereked születne annak se tudnád megállapítani a nemét?

Nen vetted észre hogy nincs kukaca? :D de komolyan. Meg hogy guggolva pisil, nem a lábát felemelve? Nem tudom elhinni.

2016. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán át tudod nevezni . Kicsi még. Ha kreatív vagy, a Brunóhoz hangzásban hasonló nevet keress.
2016. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ugy tudttam egy eves koraig nem emeli fel a labat, ha a doki nem vette eszre, en miert ketelkedtem volna a dokiban ???
2016. jan. 3. 21:03
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

A nap kérdése :)

Nem mondod komolyan, hogy nem tudod megállapítani egy kutya nemét??? A kiskönyvébe lehet figyelmetlenségből írták be ezt, de hát az tisztán látszik egy kutyán, hogy kan vagy szuka!

A nevét még megváltoztathatod amúgy, ha szeretnéd. Meg fogja szokni pár hét alatt.

2016. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
A doki , gondolom, nem tapogatta át, hogy milyen nemű. Nem jellemző, hogy egy gazda ne tudná, milyen nemű kutyája van. És ezt nem a lábemeléstől állapítja meg, hanem a hasa alá néz.
2016. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez az elso kutyusom, az utcarol mentettem meg, siman hittem a dokinak... Lehet az en felelotlensegem, de ettol meg ugyanugy szeretem.
2016. jan. 3. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs itt semmiféle felelőtlenség. Még időben kiderült, szuka a kutyád, így be tudod tervezni az ivartalanítását.

A kutyának meg tök mindegy, hogyan hívják. Nem fog a kiskutyád elbújni szégyenében, mert Brunónak nevezted.Ha téged zavar, hogy fiú neve van, adj másik nevet neki. Minden alkalommal, amikor hívod, hozzászólsz, az új nevén szólítsad. Gyorsan megtanulja.

2016. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2016. jan. 3. 22:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi Miért a neve?
2016. márc. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!