Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff egy fedett fészerben...

Amstaff egy fedett fészerben lévő kutyaházba elvan télen?

Figyelt kérdés
Hol van az amstaffotok télen?
2016. jan. 4. 08:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért rág és nem szobatiszta mert eddig is b@asztatok foglalkozni szerencsétlennel, le se szarjátok. Nektek nem való kutya, sőt semmilyen állat se.
2016. jan. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Épp most közöltem vele, h veszek egy beltéri kennelt, és legalább ebben a hidegben engedje be, de nem. Kinti kutya, de a héten telleg hideg van. Sajnos nagyon csokonyos anyám van.
2016. jan. 4. 10:15
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor is bevinném.

Feküdjön ki anyád a fészerbe!

2016. jan. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mégis mi a fészkes fenének nektek kutya?

Ja, tudom: kerti dísz.

Nem. Házőrző. Mert "harci kutya", és mindenki fél tőle.


De ha ilyen antiszociálisra nevelitek, félhettek majd ti is...


Képzeld, ha tanítod, tanul. Szobatisztaságot, benti viselkedést, és még nagyon sok mindent. Csak tanítani kell.

Gondolom téged is megtanítottak a szüleid, mit szabad, és mit nem. Na, vele is pont ezt kellene!


Ha nem megy, tényleg ne tartsatok állatot. A riasztó kevesebb törődést igényel. És nem fázik meg a -10 fokban!

2016. jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Kicsit elmentek a valaszoka kerdezo bantasanak iranyaba. A szulok tehetnek rola, o probal ellene tenni. Ettol fuggetlenul ebbol baj lesz mert az olvasottak alapjan konnyen elvadulhat majd a kutya es akkor a csaladodnak esik bantodasa a sajat hibajuk miatt. Borzaszto okos es szeretheto fajta de ehhez rendes gazda es neveles kell, kulonben csak egy ujabb hirados eset lesz o is, amirol nem szerencsetlen tehet. Viszont igy majd az en kutyamra is mutogatnak az utcan hogy ez az a marcangolos fajta. Holott kozelebb all egy nyulhoz. Ezert irjak mindenhol hogy amstaffot az tartson aki hajlando magara venni a fajta rossz megitelesevel kapcsolatos terheket is. Es ezen igyekezzen javitani.
2016. jan. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Azért nincs verve kinozva a kutya. Setaltatva van, van vele foglalkozva, mindene megvan, csak a házba nem engedik be.
2016. jan. 4. 12:39
 17/28 anonim ***** válasza:

Előző 15-ös és 4-es vagyok. Csak most már nem telefonról.


Mennyi idős egyébként a kutya? Te hány éves vagy?

2016. jan. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Tavasszal lesz három éves. Én 21 vagyok. Sztem egyébként abszolút jól van tartva. A legjobb minőségű tápot kapja, járunk sétálni pórázon, és egyáltalán nem agresszív. Semmi baja a kinntléttel, csak most ezek a nagyon hidegek...
2016. jan. 4. 12:43
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha egy 3 éves kutya nem szobatiszta és megrág mindent akkor még sincs rendben valami.
2016. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

4-15 etc vok.

Ennyi idősen még lehet korlátozott a beleszólásod ezt aláírom. Viszont ti kinti kutyának tartjátok ami nem számukra megfelelő. Ez egy értelmes fajta aki igényli a feladatokat. Nem használjátok ki így boldogtalan, frusztrált és ezért rág pl. Ezen mi nem tudunk úgy se változtatni. Az idő viszont nem megfelelő neki kint és a háza se az. Ha van kazánház akkor mehet oda vagy valami de így hamar tönkremegy szerencsétlen.

2016. jan. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!