Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff egy fedett fészerben...

Amstaff egy fedett fészerben lévő kutyaházba elvan télen?

Figyelt kérdés
Hol van az amstaffotok télen?
2016. jan. 4. 08:48
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha 40 éves lennék és nem az enyém a kutya akkor is korlátozott lenne a beleszólásom, mivel nem az én házam. Sajnos a gazdája nem engedi a házba. Én is próbáltam ravenni, hogy legalább most ebben a nagy hidegben engedjük be, de olyan mint a szamár. Mármint a gazda.
2016. jan. 4. 13:20
 22/28 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem olyan kutyát tartotok aminek megfelel a kinti tartás? A gazda miért ilyen kutyát vett, ha nem tudja a megfelelő körülményeket biztosítani?
2016. jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Ezt megválaszoltam az előzőben.
2016. jan. 4. 13:41
 24/28 anonim ***** válasza:

5-14etc.


Szóval ebben az esetben nem sokat tudsz tenni. Szalmát szerezz és azzal tömd meg a házat neki. Az szigetel és nem ázik úgy át mint a rongy. Ha van egy kis pénzed akkor infra panelt tegyél a házba mert az felmelegíti. A ház ajtajára egy lábtörlő menjen fel hogy ne fújjon be a szél és bent maradjon a meleg. Sajnálom a kutyát de erről nem te tehetsz én úgy hiszem. Annyit tehetsz hogy próbálsz tenni érte valmit. Adj neki többet enni kicsit hogy több energiája legyen égetni míg ilyen zord az idő. Napi többször sétáljatok hogy át mozogja magát.

2016. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Ezek megvannak, ház kibélelve az ajtóra van szögelve szőnyeg. Este is kap rendesen tápot, az energikus fajtából (Royal). Sztem azért nem fázik ebben a házban, tényleg ki van bélelve rendesen, plusz mikor benn elhelyezkedett én mindig betakarom pluszban egy kabáttal, csak az orra lóg ki.
2016. jan. 4. 15:45
 26/28 anonim ***** válasza:

5-14etc.


A royalt felejtsétek el neki. Adjatok brit large breed-et.

2016. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, én ilyenkor mindig főzök neki. Hogy meleg ételt egyen. (állateledelesnél nagyon olcsón veszem a húst).

Veszek töpörtyűt is (szintén állateledelesnél), az is jó télen.


Csak nyáron kap száraz tápot, akkor is Brit Premiumot ( a Royalt cseréltük ezzel).

2016. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem kintre való kutyák. Értem én, hogy nem mehet be a házba és ezt én tiszteletben is tartom. Nem mindenki szereti. De akkor ti is tartsátok tiszteletbe, hogy melyik kutyafajtának mik az igényei. Vannak kint tartható kutyafajták nem is kevés. Középtestű is, nagytestű is, lehet válogatni. Házőrző is, barátságos is. Tényleg sok féle van. De ne akarjunk már egy rövid szőrű ember központú kutyát kint tartani -14 fokba... Az agár keverékemet se rakom ki a hidegbe. Tisztába vagyok vele, hogy mik az igényei. Lelkileg se bírni, fizikailag meg... Tegnap előtt még ruhába is úgy remegett mint a kocsonya...
2016. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!