Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie kiskutyam van, tudnatok...

Westie kiskutyam van, tudnatok tanacsokat adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3hete vettem egy kis westiet. Most 3 honapos. szoba tisztasagot probalom tanitani neki kisebb nagyobb sikerekkel vagyis ha kiviszem tudja hogy kaki pisi miatt de van amikor kint elvegzi bejovunk es idebent is egybol.ezzel mit lehetne csinalni? es amikor 10percre magarahagyom akkor is visszajovok hozza es minimum 4 5 pisit talalok..

valami nem tetszik neki bepisil.. errol le lehet szoktatni?



2016. jan. 5. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
3 hónaposan még nem várható el tőle, hogy teljesen szobatiszta legyen. Egyrészt még túl kicsi ahhoz, hogy visszatartsa, másrészt még nem biztos, hogy érti, mit vársz el tőle. Sűrűn ki kell vinni és minden alakalommal, mikor kint sikerül, nagyon meg kell dicsérni. Ez egy hosszabb tanulási folyamat, ugyan úgy, mint a gyerekeknél. 6-8 hónapos korára lesz teljesen szobatiszta, vagy ha szerencséd van és sokat foglalkozol vele, akkor talán előbb.
2016. jan. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudja hogy mit varok el tole, mert amint ki megyunk rogton legugol es pisil.. csak azzal van a baj hogy rengeteget pisil.. pedig nem iszik sokat... 10percenkent pisil es ugye az nagyon nehezen megoldhato hogy 10percenkent kivigyem.. idom lenne csak ugye hideg van es meg a kabatkajat raadom a hamot porazt az 5perc... bejovunk levetkoztetem meg torlom megint ot perc.. levetkoztetem mar oltoztethetnem vissza mert ugye mire kiviszem letellik a 10perc.. RENGETEGET PISIL :(
2016. jan. 7. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!