Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sétáltatás után miért pisil...

Sétáltatás után miért pisil be a kiskutyám?

Figyelt kérdés
10 hetes Cane Corso kiskutyám van, gyakran leviszem pisilni, már látom, hogy mikor kell neki, illetve jelzi is. Lenn vagyok a szüleimnél az ünnepekre, itt van 2 másik kuty, leszokott a jelzésről, egyszerűen csak ereszti :( Ennek mi lehet az oka? Másik probléma, hogy szüleimnek két törpe pincsere van, az normális, hogy már megy a 10 hetes kiskutyával a dominancia harc? Alapjáraton elmennek egymás mellett, most egymás mellett is alszanak, de ha szembetalálkoznak, akkor megy a szájkarate.

2015. dec. 29. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

10 hetes még nagyon baba, nem várható el tőle, hogy minden esetben vissza tudja tartani. Az én kutyám nagyon korán megtanulta a szobatisztaságot, de nála is voltak helyzetek, amikor bepisilt.

A kutyusod új helyen van, gondolom eddig kutyákkal sem nagyon találkozott, szerintem emiatt ne aggódj.

A kutyáknál a dominanciaharc szinte születéstől kezdve jelen van, kezdve onnan, hogy hogyan férkőznek oda az anya cicijéhez. A cane corso elég kemény fajta amúgy is, a pincser is makacs.

Határozottan, és következetesen parancsoljatok rá mind a három kutyára, ha úgy látjátok, hogy túllépték a határt.

2015. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem uj helyen van es szokatlan neki azert nem jelez.. vagy lehet az az oka bar nem tudom hogy ilyen idos korban csinalnak e ilyet hogy ugye teruletet jelol.. de ne aggodj ez ilyen idos korban meg normalis :)
2016. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!