Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elég ha megtörlöm törölközővel?

Elég ha megtörlöm törölközővel?

Figyelt kérdés
Most hogy leesett a hó sózzák vagy nem tudom mit csinálnak az utakkal a kutyám mancsába meg bele megy és van amikor sántít akkor azt a lábát felemelem megpróbálom kiturkálni belőle neki nincs is ezzel semmi gond. Amikor haza érünk akkor elég ha megtörlöm vagy irány a kád és mossam le egy kis vízzel is? Nem lesz baja a mancsának ettől a vacaktól?
2016. jan. 6. 14:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nekem 20 kilós kutyám van (és ennél nagyobbnak tűnik, vékonyka állat) és van cipője. megszokta, tud benne járni, futni. viszont nem fagy szét lába, nem fagy bele a hó, nem vágja szét a jég, meg ezek a kis kavicsszerű izék amit só helyett használnak és a só sem marja ki a lábát, mert azt is szórnak ki. nekem a krémezgetés, mosogatás nem jött be, sírt a kutya az utcán, hogy nem tud tovább jönni.

ezzel nem azt mondom, hogy mindenki adjon cipőt a kutyájára, hanem azt, hogy a kutya érdekeit nézd, ne azt, hogy mások mit gondolnak. én se gondoltam, hogy valaha cipőt adok á, de megszokta, nem zavarja, az meg, hogy mit gondolnak az emberek az utcán abszolút nem érdekel.

2016. jan. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a krémes receptet külön köszi :)

Neki szerencsére nem érzékeny a lába mert semmit nem látok rajta csak elővigyázatosságból tettem fel a kérdést még nincs problémánk és remélem nem is lesz.

A cipőcske így érthető hát így van ha kell akkor kell nincs mese.

Szép napot mindenkinek!

2016. jan. 8. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!