Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kel tennem hogy a kutyám...

Mit kel tennem hogy a kutyám ne ugorjon fel rám?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 16:21
 1/6 anonim válasza:
Próbálgass játékból rálépdesni aa hátsó lábaira!!
2016. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagy szimplán ne vegyél róla tudomást! A legtöbb kutya azért ugrál, hogy figyelj rá. Ha hátat fordítasz neki, karba teszed a karod és még csak rá se nézel, azzal azt tanítod neki, hogy ha így viselkedik, nem fogsz rá figyelni. Akkor dicsérd meg, simogasd meg, amikor nyugton ül a valagán!

Persze hatalmas hiszti lesz, mielőtt belenyugszik az új játékszabályba, de légy te a türelmesebb! Arra számíts, hogy néhányszor le kell vele zongoráznod ezt, illetve hogy eleinte le se fogsz tudni hajolni megsimogatni, megint ugrálni fog.

2016. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Húzd fel a térded, hogy annak ugorjon neki, és lökd le. Míg meg nem nyugodott, nincs vele foglalkozás.


Egyébként pedig nem árt egy általános tiltást megtanítani neki, és akkor elég lesz már csak rászólni.

2016. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én megfordítottam:

A felugrálós kutyámnak azt tanítottam meg, hogy mikor ugorhat rám.

Még mielőtt felmerült benne a gondolat, hogy rám ugorjon, tapsoltam, hopi, stb.és amikor felugrott, megdicsértem.

Most már csak akkor ugrik fel, ha tapsolok.

2016. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Taníds meg rá!
2016. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a hátsó lábát kaszáltam ki. (sima terepen!). Megtanulta, hogy kartávolságban ugrál.
2016. jan. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!