Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert fel a kutyam a jegtol?

Timea270 kérdése:

Miert fel a kutyam a jegtol?

Figyelt kérdés
Egyszer amikor elvittem a kutyamat setalni agy tora (telen) raleptem gondoltam csuszkajunk. De a kutyam ralepett es utanam akart menni de megcsuszott es visszafutott a to szelere a foldre. Miert nem jon tobbet ra a jegre? lehet hogy azert mert megcsuszott es fel tole vagy miert fel ralepni? annyira fel hogy elmentem tole jo messze de nem jott utanam a jegre. Talan fel a jegtol vagy mi ennek az oka?Es hogy lehet ravenni hogy megis raaljon?

2016. jan. 8. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak félelmei. Lehet, hogy veszélyben érzi magát, vagy bizonytalan, fél az ismeretlentől. Én úgy csinálnám a helyedben, hogy nem mennék el messzire, hanem a szélén sétálnák, és bátorítanám, hogy nincs baj. Emígy nem hiszem, hogy gyakran lesz ilyenben része, ha a fűre nem merne lépni az már inkább lenne gond, de jégre....
2016. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia, hat igen mar igy is probaltam es volt amikor magatol gyorsan atfutott mert felt.szerintem sem lessz reszem sok jegsetaban de ez igy volt amikor be akartam ot vinni a vizbe nem akarta kiprobalni de amikor megtudta mien jo erzes furdeni alig tudtam ot kiszedni a vizbol XD
2016. jan. 8. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos talaj, csúszik, nem tud stabilan járni, futni rajta. De mindek akarod erőltetni? Semmi szükség rá.
2016. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom eroltetni csak nemszeretnem ha felne mert eleg sok mindentol fel igyis.
2016. jan. 8. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hinnem hogy eroltetned kene a jeg csuszik es a kutyad nem tud stabilan megallni a laban. D ha mégis nagyon szeretned Probald meg jutifalattal odacsalni vagy mutasd meg neki hogy te is magabiztos vagy es jol szorakozol a jegen ha latja hogy neked ez mekkora oromet okoz biztos oő is megprobalja megegyszer. Sok sikert!
2016. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!