Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Száraztáp főt kaja vagy barf?

Száraztáp főt kaja vagy barf?

Figyelt kérdés

Egyre több olyan cikket olvasok, hogy a száraztápok rákkeltőek. Nem akarom korán elveszíteni a kutyáimat eddig mindig szárazon éltek és mellé főztem néha húst.

Talán jobb lenne ha váltanék csak főtt kajára?

Esetleg a BARF lenne az ami segítené őket, hogy egészségesebbek legyenek öregkorukra és esetleg hosszabb életet éljenek? Ivartalanítva már vannak.


2016. jan. 8. 18:18
 1/7 anonim válasza:
40%
Szerintem ez marhaság, hogy rákkeltő a száraztáp. Nekem 2 labradorom van mind a kettőt táppal etettem egész életükben és kaptak heti3x főtt kaját mind a 2 13 éves és makk egészségesek.
2016. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
+1 a minőségi száraz tápnak.
2016. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok tápellenes, de mivel az egyik kutyám még a szuperprémium táptól is hígat kakilt, átálltunk barfra. És az eredmény önmagáért beszél.
2016. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Én szeptemberben tértem át a nyers etetésre,és nem bántam meg.Egészségesek,energikusak,és nem kutyaszagúak.Finom puha a szőrük,csillog,nem zsíros tapintású és büdi mint a táp mellett volt.Ha tudsz venni többféle,és megfelelő minőségű húst,akkor csak ajánlani tudom.Amikor látod hogy toporogva várja a kaját amit élvezettel megeszik az utolsó falatig,a tálat fényesre nyalja,az mindent megér.
2016. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
12 éves a legidősebb kutyám, az utána következő pedig 9. Egész életükben a táp volt a fő táplálék, de mellé rendszeresen kaptak nyers hust. Szépek egészségesek, aktivak, és nem büdösek. Orijennel etetek
2016. jan. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én BARFoztam is, tápoztam is, kényszerűségből most is tápozok, de alig várom, hogy visszaválthassunk BARFra, nagyon szép volt tőle a kutyám, és jó energikus. :)
2016. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az élet rákkeltő.

a barf is jó, a minőségi(!!!) száraztáp is. semmi bajom a nyersetetéssel, ha lenne időm rá, én is így etetnék de nincs, marad a táp. ennek ellenére néhány véresszájú nyersetető pár éve még habzó szájjal védte mondjuk az acanát, és legszívesebben felkoloncolt volna mindenkit, aki nem így etet, most ugyanezt a barffal teszik. divat lett. jónak tényleg jó, de attól még divat. semmivel sem érzem magam rosszabb gazdának, mert táppal etetek, de nézz be fb-on a barfos csoportokba, néhány eltévelyedett egyenesen olyan kijelentéseket tesz, hogy aki nyersen etet, sokal jobban szereti a kutyáját és csak ők foglalkoznak velük igazán. azért ez vicc, akármilyen jó is ez az etetési mód.

2016. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!