Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya szomorú mert a gazdája...

A kutya szomorú mert a gazdája máshol van és nem is eszik rendesen?

Figyelt kérdés
szoval van egy tacskonk a testverem nagyon szerette egyfolytaba vele aludt jatszott vele meg setaltatta... szoval nagyon kenyeztette... am most ment egyetemre es a tacskonkat itthon hagyta....es mindig szomoru a tacsi es enni se szeret es mar eleg sovany :( amikor hazajon a testverem akkor eletvidam es eszik meg boldog ...de amikor elmegy akkor ujra szomoru es egesz nap csak fekszik:( en probalom etetni szeretgetni de engem nem szeret ugy mint a tesomat mert a testveremnel volt mindig es ot szereti. es mindig a testverem regi szobajaba szalad be a farkat csovalva de amikor nemtalalja ott, csak kiballag es lefekszik lassan.. a tesom nemtudja magahoz venni mert az egyetem miatt nem tud foglalkozni vele de nem is akarja hogy mashoz keruljon.... volt mar egy ilyen eset amikor ugyanezt csinalta egy kutyaval hogy magahoz vette szeretgette aztan utana nem foglalkozott vele es szinten ilyen kis bagyadt kutya lett.....nemtudom mennyire ertheto de a kerdes az hogy mit tegyek hogy legyen egy kis eletkedve a tacsiak???

2016. jan. 9. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tereld el a figyelmét. Vidd el jó hosszú sétákra, az sosem árthat. Ha szép lassan összecsiszolódtok a séták alatt, akkor később otthon is szivesen játszik majd veled, szivesebben fogadja a kedveskedésedet.
2016. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
5%
A kutyák lelkes állatok. A gazdijára van szüksége :/
2016. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Szeretgesd tovább és foglalkozz vele sokat, csak megszeret téged is előbb-utóbb. Milyen kis ragaszkodó!
2016. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Sok-sok hosszú séta, kevesebb szeretgetés, több játszás, esetleg kutyasuli, ha van kapacitásod. Tesódat meg kérd meg szépen, hogy ne tutujgassa, amikor hazamegy, mert nem tudja úgy elengedni a kutya, nem fogja tudni rendesen folytatni az életét.
2016. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!:) tenyleg halas vagyok hogy ilyen gyorsan jottek a valaszok megprobalok tobb idot vele tolteni es etetem hussal tappal na meg konzervekkel hogy szepen felhizzon :))
2016. jan. 9. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az etetéshez:

hús az jó, vagy jó minőségű táp, de a konzerveket inkább felejtsd el, azok szinte semmit nem érnek.

Amúgy testileg egészséges a kutya, nem beteg?

Ha nem beteg, akkor a többiek által már leírt tanácsokat kövesd, és rendbe fog jönni lelkileg is.

2016. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

remélem :( csak egy baj van meg az elmult ket napban evett jol de este hanyt i :( meglatom ma mi lesz ...

az tuti hogy egeszseges mert idokozonkent elvisszuk dokihoz aki atvizsgalja ..csak az a baj hogy kisse nyamnyila kutya tehat aki ha meg akarod simizni igy lelapul a foldre mintha felne tolem csak neha orul amikor jon egy vendeg (vagy a tesom) mert akkor ugral es csovalja a farkat de nem csak nekem lapul le :/ lehet hogy ilyen a termeszete es nem fog megvaltozni

2016. jan. 10. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!