Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen minőségi tápot ajánloto...

Milyen minőségi tápot ajánlotok a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Kínai kopasz kutyám van,és nem tudom melyik táp lenne jó neki. Acana,royal canin stb.
2010. márc. 26. 13:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
hát én a Eukanubát ajánlom én nagyon megvagyok vele elégedve! egy francia bulldogot, egy yorkit és egy amstaffot is felneveltem már rajta és soha nem volt semmi gondom vele! de jo az acana is4
2010. márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Acana, Orijen, Hill's, Pro Plan
2010. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
én acanával etetek, teljesen jó az orijen is nagyon jó, az eukanubáról nem tudok nyilatkozni, de én azt nem próbálnám ki a nyilvánosságra került kisérletek miatt :S
2010. márc. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
Acana vagy Orijen. Én az Acanát is alig tudom megfizetni, ezért az én kutyám ezt eszi, de Orijent halasat adnék neki.
2010. márc. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%
az orijentben tul nagy a ferhérje tartalom egy ilyen kutyának nem kell ennyi fehérje!! nem minden kutyának joo! ezért is mondtam a eukanubát,! és nem tudom hogy kiirta de nem ezzel volt botrány! ami egyépként gluten botrány! hanem a royal caninnal a botrány pedig annyi hogy ugye a gluten növényi eredetű fehérje ! és rengetek royal caninba cicába kutyába egyaránt belekerült olyan glutén ami mérgező anyagokat tartalmazott! gluten melamint tartalmaz a melamin pedig 67% nitrogént!
2010. márc. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%

[link]

lol eukanuba:S senki nem mondta, hogy nem jó, de ilyen áron nekem sem kellene:S

amúgy nekem kistestű szobakutyám van, royal mini adultot, meg acana small breedet kap jelen pillanatba összekeverve... sok tápot kipróbáltunk, royalt azért kap, mert szereti:) acanát meg azért mert jó!

2010. márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az eukanubának fel került egy video amit egy állatvédö csinált, hogy hogyan tesztelnek a kutyákon, majd mindjárt megkeresem hátha még fent van és belinkelem.
2010. márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ezaz, az iams az az eucanuba társcége vagy mi, olyan mint az acana meg az orijen

2010. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

[link]


Itt lehet mazsolázgatni a tápok között,nagyon sokról van vélemény,indoklással.

2010. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Akiteki ***** válasza:
50%

A kérdezőnek: Bármelyik táp jó, amit nem kapsz meg a tescoban, csak a freshnapfban:)) Eddig mit evett?


A többieknek: Hosszú éveken át az eukanuba szponzorálta a Crufts-ot. A konkurencia mindent elkövetett, hogy megszerezze a jogot, akkor találták ki ezt a hecckampányt.

A kérdéses filmen egyébként semmi nem látszik, csak hogy valahol fekszik egy rakat beagle. És be van vágva hozzá ez eukanuba embléma.

2010. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!