Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen minőségi tápot ajánloto...

Milyen minőségi tápot ajánlotok a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Kínai kopasz kutyám van,és nem tudom melyik táp lenne jó neki. Acana,royal canin stb.
2010. márc. 26. 13:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%
haggyuk már ez ilyen lejárató biznisz! azén állatorvoson kinn volt a eukanuba gyárba! és soha nem volt ilyen, perszee tesztelik az állatokon a kifejlesztett tápokat! de attól nem lesz bajuk max hiznak vagy fogynak! nem bántják őket!
2010. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
hát nemtudom, én el tudom képzelni... amég van más táp én nem venném meg, persze ezzel nem azt mondom, hogy rossz táp, mert biztos jó, csak mivan ha tényleg igaz a felvétel :(
2010. márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik minőségi tápot adhatod, ami a korának, aktivitásának stb. megfelel. Természetesen nekem is vannak kedvenc márkáim, amiket valamiért jobbnak találok, de ha beírsz egy márkát, rögtön jön 20 másik válaszoló, aki tudományosan benizonyítja, hogy az egy nagy sz*r. Szerintem aki minőségi táppal eteti a kutyáját, az nagyot nem tévedhet, meg úgyis látja a kutyáján, hogy menyire egészséges. Ha nem válik be, próbálj ki egy másikat.
2010. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Akiteki ***** válasza:
65%

14:21

A felvétel igaz.

Fekszik egy csomó beagle. Valahol. Talán állatorvosnál és most fogják őket ivartalanítani. Vagy hülyére zabálták magukat és mozdulni sem tudnak. :)) Csak azt nem fogod soha megtudni, hol vették fel. Lehet, hogy pont a konkurens cég laborjában.

Ez olyan, mint a bonsajmacska.

2010. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
sok táp nagyon joo! aki drágábbakat vesz az már tuti jo! de egy ilyen kutyának tényleg nem kell a sok fehérje!(orijent) és a royal canin gluten botrányt én is hallottam! jahh és az alpha zoo olcsobb mint a fressnapf
2010. márc. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
beírod a Google-ba, hogy kínai kopasz kutya. Ajánl majd rengeteg linket. Biztosan találsz köztük tenyésztőt, tartót. Ők tudják már, milyen táp a megfelelő ennek a fajtának.
2010. márc. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Akiteki ***** válasza:
100%
Nem vagyok tisztában a kínaikopasz viszonyokkal, de csak titkon remélem, hogy nem szaporítótól vetted. Ha meg tenyésztőtől, akkor ő meg tudja mondani, eddig mit evett, mivel eteti a felnőtt kutyáit. Annál nincs jobb, mint amit Ő ajánl.
2010. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
52%
Eukanubáról:ha bizonyítani tudnák,hogy kamu a vád,már perek sorozatáról hallhattunk volna.Ez nem történt meg,és ez sokat elmond.
2010. márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Akiteki ***** válasza:
100%

15:55

Azért mert Te valamiről nem tudsz, még nem biztos, hogy nem létezik. :))

2010. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Küldene valaki egy linket erről az eukanubás videóról, már annyit hallottam róla, de a videót még nem láttam. Egyébként szerintem a Pro Plan is jó táp!
2010. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!