Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Óbudai Fressnapfba lehet...

Az Óbudai Fressnapfba lehet kapni szobakennelt? Ha igen kb mennyiért?

Figyelt kérdés

2016. jan. 9. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, és drágán (konkrét ár függ a mérettől meg a minőségtől). Ha jót akarsz magadnak, akkor netről rendelsz, úgy nagyobb is a választék, meg olcsóbban is jutsz hozzá.
2016. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh köszi a választ. Tudsz linkelni hogy honnan érdemes venni és milyen minőségűt? (Nem tudom hogy mekkora kéne egy kistestű keveréknek kb havanese méretű és éjszakára meg ameddig dolgozom lenne benn)
2016. jan. 9. 23:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra bármilyen olcsó jó lesz. Linkelni nem tudok, keresgélj a nagyobb webáruházakban. Én zoofast-ról rendeltem a sajátomat, meg vagyok vele elégedve, de mondjuk én a minőségre mentem, hogy tartson bent olyan állatot is, aki komolyabban ki akar jönni :D
2016. jan. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
zooplus-on van egy olcsó fajta, az pont jó erre a célra. nem a legstabilabb, de ha nem egy nagytestű izompacsirta akar minden áron kiszabadulni, nem lesz gond, nekem nagytestű van és pont elég neki, hasonló céokra.
2016. jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!