Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 éves Yorki kutyámnak vírusos...

3 éves Yorki kutyámnak vírusos bélgyulladása van. Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
3. napja nem eszik, csak vizet iszik. Egész nap hányt, alig mozog, csak fekszik, bágyadt és néha remeg. A doki adott neki infúziót, b6 vitamint és még valami szurit,az is valami vitamin keverék volt. Nagyon aggódom,mert még semmi változás.Mit tudok érte tenni?

2016. jan. 12. 20:24
 1/5 bollocks ***** válasza:
14%
Elviszed egy normális rendelőbe, ahol megvizsgálják, felállítanak egy diagnózist, és az alapján kezelik, nem pedig össze-vissza szurkálnak bele mindenfélét.
2016. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Parvo? Az ellen nincs gyógyszer, vagy túléli vagy nem. 2-3 hétig is elhúzódhat. Ha ez a 3 nap akkor lehet mostanában elkezd menni a hasa. Éheztetni kell, mert többet ártasz ha etetted mert tönkreteszi a bélbolyhait amik be vannak gyulladva. Joghurt, kamilla tea, multivitamin ajánlott, 2-3 naponta egy kevés kímélő tép vízbe áztatva, vagy nyers hús. Jobbulást
2016. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Leirtam a diagnózist, etetni nem is tudom mivel egy falatot sem eszik. Kamilla teát is fecskendővel tudom csak a szájába nyomni. Vizet iszik.
2016. jan. 12. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Visszaviszed a dokihoz, és elmondod, hogy még mindig nincs jól. Vagy ha nem vagy biztos benne, hogy jó a doki, akkor elviszed másikhoz.

Ez nem úgy működik ám, hogy megvannak a tünetek, az állatorvos meg, mint egy gép, kiszámolja A Megoldást, és ha az nem jó, akkor lehet temetni. Gyanakodott valamire, kezelte; vagy nem volt elég, vagy nem az a baja, de előbb-utóbb meg lehet gyógyítani, csak ugye ahhoz nyilván kell a folyamatos kontroll.

2016. jan. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt parvós a kutyám,pont 3 évesen.


Dokihoz vidd vissza,nem reagál a gyógyszerekre. Mást kell adni.


főtt csirkemellett,szétfőtt rizzsel adj neki azt szívesebben megeszik naponta 5-6 alkalommamal pár falatot egyen ez fontos!!!Illetve amiben főtt a csirke azt a levet ad a kajához!

Nagyon hamar kiszáradnak a kutyák,vidd vissza. Nekem infuzióra is kötni kellett. Azt hittem nem marad meg.

Mi még fecskendővel itattuk két óránként(éjszaka is!!) vízbe vmit bele kellett keverni vmi ásványi anyagos biz bazt.

2016. jan. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!