Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyámat...

Hogyan tanítsam meg a kutyámat az ugat parancsszóra?

Figyelt kérdés

Már próbáltam megtanítani neki de semmi...

Nem érti.



2016. jan. 14. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Amikor ugat akkor mond neki határozottan, vagy mutasd neki hogy UGAT! VA VA
2016. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szokott ugatni! Szörnyen ritka. Próbáltam neki megmutatni de csak nézett rám bambán. Nem értette mit akarok.
2016. jan. 14. 20:40
 3/7 A kérdező kommentje:
Inkább nyávog mint ugat! 😄 Nagyon ritkán a macskára de szinte arra se. Mikor kicsi volt a lépcsőre ugatott mert nem mert feljönni, pedig kolbásszal csalogattam. Most már nem ugat rá, inkább elmegy.
2016. jan. 14. 20:45
 4/7 elwera ***** válasza:
Én fel szoktam húzni a kutyát hogy hisztizzen. Játszok vele pl úgy, hogy cseszegetem, pofozom, elgáncsolom, gyorsan vakarom, meg a hangsúlyommal is húzom. Viccesen lecseszem, hogy mitképzelsz, így mondom neki. És amikor így hülyéskedek vele, akkor teljesen bepörög, elkezd morogni, ugatni, és akkor odaszólok neki hogy mit ugatsz, kiengedte meg, mit képzelsz, és megdögönyözöm, erre így rohangál össze-vissza, csóválja a farkát és közben így játszik velem.
2016. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 I.Vanda ***** válasza:
Valami nagyon nagyon finom jutalomfalattal húzd az agyát tedd az orra elé és várj mikor már olyan izgatott lesz "add már add már":D egyszer csak lesz egy kis hang ha nem is ugat eleinte jutalmazd már ha egy nagyon pici hangot is kiad...es gyakorlással ahogy rájön hogy mit szeretnel egyre határozottabb lesz majd :)
2016. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ki fogom próbálni. A játék ami nagyon megy nála,hátha azzal működik a dolog. De arra sem szokott ugatni inkább ül és vár türelmesen h csináljak valamit. Akkor szokott igatásnak nem mondható nyikkangatást adni mikor játszik másik kutyival. Tényleg a csont. Azt imádja, hátha arra is csinál valamit. 😉 :)
2016. jan. 14. 22:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Mikor kicsi volt , csipkedtem a bundáját, amitől nagyon fel hergelte magát és akkor hisztizett. 😃 vágott a farka és nem éri el és mikor ott csipkedtem nem tudott semmit sem tenni, akkor nagyon hisztis volt. De azóta nem próbáltam , 40 kg lett, mé 60 cm. ❤😄
2016. jan. 14. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!