Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tennem? Mint új...

Mit kell tennem? Mint új kutya tulajdonos

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy boxer kiskutyát lakásban szeretném tartani de van udvarunk is mit kell ilyenkor előkészítenem mik a teendőim ha valaki tudna tanácsot adni megköszönném
2010. márc. 27. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Ha van udvar mért lakásba akarod tartani?Jobban szeretne kint lenni a kutyus hidd..esetleg néha engedd be a lakásba...az én kutyáim az udvaron laknak de néha beengedem őket és fél 1 óra mulva ott ülnek az ajtónál és nézik a kilincset h ők ki akarnak menni:)...amugy nézd körbe a keritést h nem e tud kiszökni/átszökni a szomszédba...nekem az egyik átment és kinyirt 10 db tyúkot..a másik szomszédba meg a másik ment át ott meg az én kutyámból szabott ki egy 10 cm darabot a szomszéd kutya...azóta megcsináltuk azon az oldalon is keritést holott az a szomszéd dolga lett volna...mielött hoznád vegyél meg mindent...kutyatáp,tál,kutyaház/kosár ha bent lesz:),nem árt néhány játék...ja és vigyázz a mérgező virágokkal:)üdv egy 3 kutyis gazdi
2010. márc. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Ezt a könyvet feltétlen olvasd el: Jan Fennell - Hallgassunk a kutyánkra

[link]

2010. márc. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Bocsi, rossz linket tettem be:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:
100%
Először is keress egy jó tenyésztőt. Beszélj meg vele mindent és ha ez megvolt, már nem is fogsz itt kérdezni semmit. Kell neki póráz, nyakörv, keress megfelelő állatorvost, kutyaház kintre, fekhely bentre, tányér, néhány játék.
2010. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kerítés a legfontosabb. Nem tudom, milyen utcában laktok, de ha sok a gyalogos a ház előtt és be tudnak nyúlni a kutyához, vagy bedobni valamit, akkor tegyél fel valami védőt a kerítésre, pl. nádat, hogy ne tudjanak benyúlkálni. Ha van veszélyes dolog a kertben, pl. üvegtörmelék, sitt, ilyesmi, azt jó lenne eltakarítani. Van csomó virág, ami mérgező és főleg egy kölyökkutya megrágcsálhatja, érdemes ilyen szemmel is körülnézni.

Kint is legyen vize, legyen egy fedett hely, ahová leheveredhet, pl. a teraszon, ha az fedett...

Az első válaszolónak meg gratulálok, jó kutyái vannak, szöknek, kinyírják a szomszéd tyúkokat, verekednek más kutyákkal... oda nem kerítés kellene, hanem egy kis kutya nevelés :(

2010. márc. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!