Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám szeme huzatot kapott,...

Kutyám szeme huzatot kapott, mindenképp ma orvos?

Figyelt kérdés

Délután elvittem sétálni,hazának láttam hogy egyik szeme könnyes.2 óra alvás után mikor felébredt(már ez is fura volt hogy ennyit alszik,mert séta után max fél órát szokott vagy ennyit sem)az egyik szemét már nem tudta kinyitni,nedvedzik,be is van egy kicsit dagadva,és nagyon piros.Most hogy felébredt,csak forgolódik a helyén,halkan nyöszörög.látom rajta hogy kényelmetlenül van.

vinném állatorvoshoz,de a legközelebbi ügyelet egy állatkórház 50km-re,ahol oké hogy megnézik,de gyógyszert és szemcseppet nem kapna,mert már nincs nyitva a patika,esetleg csak holnap délelőtt lesz.(pl. fülgyulladással már vittem,annyi volt hogy megvizsgálták,kaptam egy receptet,de mivel aznap már nem volt patika,másnap délelőtt visszamehettem.gondolom a szemével is ez lenne)

meg tudnám valamivel könnyíteni az éjszakáját?hogyha gyógyszer már nem lesz,akkor nem fordulnék 2x hanem elvinnem még a reggel,és kiváltanám egyből


2016. jan. 16. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:
kötöhártya gyulladás. orvoshoz sos. de ha van otthon visine szemcsepp akkor próbálj csepegtetni a szeme sarkába 1 picit.
2016. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!