Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki milyen elektromos nyakörvet...

Ki milyen elektromos nyakörvet használ a kutyájánál?

Figyelt kérdés
Tanítási céllal vennék elektromos nyakörvet de a 15000Ft-tól a végtelenig látok árakat és különböző márkákat. Kinek melyik vált be? Köszi szépen a válaszokat!

2016. jan. 17. 12:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Egy jó ugatásgátlóval érdemes próbálkozni, de érdemes pár hétre kölcsön kérni, mert az egyik kutyám megtanult úgy ugatni, hogy a nyakörv rajta van.
2016. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Elektromos nyakörvet felesleges venni, mert azok távkapcsolóval működnek, nem tudod alkalmazni, ha nem vagy otthon.

Ugatásgátló nyakörvet kell ráadni, amikor elmész itthonról. Ebből nem csak elektromos van, létezik olyan is, ami ha érzékeli az ugatást, egy hypoallergén sprayt-t spriccel a kutyus képébe, ami nem fáj neki, de megérti, hogy nem szabad! Létezik ultrahangos, és elektromos verzió is. Bár nem egy kellemes dolog, ha megcsípi az áram, még mindig jobb, mint ha mérgezett virslit kap az egyik kedves szomszédtól. De kezdésnek szerintem bőven jó a spray-s verzió is, 2000-3000 Ft, szóval nem nagy érvágás.

2016. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
2016. jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Ugatásgátlót már vettem de sajnos olyan mint halottnak a csók ezért gondoltam a nyakörvre.
2016. jan. 17. 13:15
 15/30 Trafó1 ***** válasza:
Ha nagyon muszáj a hangszálait is meg lehet műteni, a távirányítós tényleg nem jó ha nem vagy otthon.
2016. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Egy rendezvényen láttam egy olyan kutyát ami próbált ugatni és megvolt műtve a hangszála na azt én tartom kínzásnak. Azt megoldom itt az a kérdés h kinek melyik vált be.
2016. jan. 17. 13:23
 17/30 anonim ***** válasza:
Ez nevelési és/vagy tartási kérdés, egy családi kutyás szemléletű kiképző megoldja neked olcsóbban is, ami a kutyának is jobb, meg neked is.
2016. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges bármilyen kütyüt venni erre, mert ez csak TÜNETI probléma. AZ okot kéne megszünteti: mégpedig azt, hogy a kutya baromi stresszes, mikor elmentek hazulról.
2016. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
És azt hogy szüntessem meg?
2016. jan. 18. 05:24
 20/30 anonim ***** válasza:
Hívj házhoz szakembert, aki ezzel foglalkozik. Viselkedési problémák kezelése, szocializáció, rehabilitáció kulcsszavakkal érdemes keresgélni.
2016. jan. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!