Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mely kutyafajták szeretnek...

Mely kutyafajták szeretnek utazni? Nem autóban, hanem gyalog, illetve ha felengedik vonattal.

Figyelt kérdés
Nagytestű vagy közepes, őrző-védőféle.

2016. jan. 18. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik kutya szeret utazni, ha hozzá van szoktatva.
2016. jan. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kutyamutyi ***** válasza:
75%

A vonatra szoktatni kell, de gyalogolni minden kutya szeret, a genjeikben van a vandorlas.

Ha egy aktivabb kevereket veszel szerintem o is tokeletes tars, de itt van nehany kutyafajta:

Schnauzer, japan akita/akita inu, nemet juhaszkutya,hovawart, beauceron (ok gyonyoruek), dobermann

Persze jol utana kell nezni meg a kutyafajtak kulonleges tulajdonsagainak a kutya egyenisegen tul! Ezek a fajtak hatarozott gazdat igenyelnek, meg inkabb, mint a tobbi fajta.

2016. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Ez a fajta tetszett meg a legjobban, mert a viselkedése nagyszerű. [link]

A másik a kárpáti pásztor lett volna, amire gondoltam, de azt írja nagyon agresszívak, amivel nem lenne baj, de én baromi határozatlan vagyok, és még sosem volt kutyám, tehát a fegyelmezést nekem is meg kell tanulnom.

A menhely még mindég a legelső sorban van az ötleteim között, nagyon jól meg kell gondolnom melyiket válasszam, mert nem a kinézet a legfontosabb.

2016. jan. 18. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát a fegyelmezést ne egy ilyen kaliberű kutyán akard megtanulni, vagy legalábbis ne egyedül. Készülj fel a rendszeres kutyaoviba, suliba járásra, hogy a kutya 2-3 éves koráig legyetek szakértő kontroll alatt.


Az agresszió (mármint a felesleges agresszió) viszont soha nem fajtajelleg. Az egy viselkedés, ami nem megfelelő tartástól és/vagy neveléstől alakul ki, ugyanúgy érinthet egy goldent vagy egy havanese-t is.

2016. jan. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha még soha nem volt kutyád a kutyatartást nem egy 40-50 kg súlyú pásztorktyával kell kezdeni. Nagyon el lehet szúrni a dolgot- A többit a 4-es leírta
2016. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!