Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen autós kutyarácsot...

Milyen autós kutyarácsot ajánlanátok az első és a hátsó ülések közé, hogy a kutya ne tudjon vezetés közben a nyakamba mászni?

Figyelt kérdés

Már én is nézegettem őket, de főleg "hosszú lábúakat" találtam kombik csomagterébe.

10.000 alatt keresnék.



2016. jan. 18. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha saját kutyáról van szó, és nem idegen neveletlen kutyákat akarsz rendszeresen szállítani, akkor én inkább nevelést ajánlanék, hosszú távon mindenkinek jobb. Eleinte vidd valakivel, aki képes fegyelmezni, és nyugton tartja hátul, így megszokja, hogy az autó nem hisztit jelent, hanem nyugton nézelődést. Aztán már elég lesz útközben ráverni egyet-egyet az orrára, ha mégis előre akarja dugni.
2016. jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Veszel kutyának való biztonsági övet és megszoktatod a használatát a kutyával. Szabadon nem biztonságos szállítani a hátsó ülésen. Egy komolyabb vészfékezés és repül, sérül a kutya. Akár a biztonsági rácsnak is.
2016. jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Így van. Én is azt javaslom, neveld meg.


De ennek ellenére használj biztonsági övet neki is, mert baleset esetén nagyon hasznos (bár sokan a gyereküket sem kötik be...)

2016. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából a biztonsági öv sem biztonságos, van teszt erről valahol a neten. A lehető legkisebb kényelmes és jól rögzített műanyag box egyedül az, aminél reális esélye van a kutyának túlélni egy komolyabb ütközést. A kutyáknak gyártott biztonsági öv adapter hajlamos eltörni, és a kutya ugyanúgy repül. Mármint biztos abból is van jó minőségű, nem tudom, de óvatosan kell vele bánni, az biztos.
2016. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van (igaz én 2.000 Ft-ért vettem piacon).

Azért is jó, mert állítható, így mindenféle autóba bele lehet tenni!!


[link]

2016. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!