Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktátok kutyakozmetikába...

Szoktátok kutyakozmetikába vinni a kutyátokat?

Figyelt kérdés

2016. jan. 19. 14:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Elwera


te magad ne vágd le a kutyád szőrét,speckó olló,nyírógép fejekkel kell és szaktudás!



Én kutyakozmetikus vagyok szóval már 1 éve én nyírom a kutyáimat. Amíg nem raktam le a tanfolyamot addig vittem őket kozmetikába évente 3x

2016. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem.

Rövidszőrű csivava keverék kan kutyám van. A szőrét könnyű gondozni, évente kb. négyszer fürdetem otthon, karomvágás sosem kellett, de azt is könnyen meg lehet csinálni. Illetve még fültisztítást szoktam csinálni havonta egyszer-kétszer erre való folyadékkal. Úgyhogy nálunk fölösleges. (Ha nyírós vagy trimmelős fajtám lenne, akkor is inkább én csinálnám, max. az első alkalommal vinném kozmetikushoz, hogy lássam és megtanuljam a műveletet, de onnét kezdve beruháznék a megfelelő felszerelésre.)

2016. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%
igen, évi egy fürdetésre (vagy még annál is ritkábban). fillérekért megcsinálják (mivel a fürdetésen kívül tényleg nem sok dolguk van, ápolt a kutya).
2016. jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen, évente egyszer fürdetésre. A karmát én nyírom, a fülét még nem kellett komolyabban rendbe tenni (mindig csodálkozik a kozmetikus is) 6 éves mudi, a vedléskor szoktam elvinni nyáron.

De amúgy van spéci kefém otthon, azzal 2-3 hetente végigkefélem. Ennyi bőven elég neki, gyönyörű a szőre.

2016. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
aki lepontozgatja itt a válaszokat annak mi a problémája tulajdonképpen...? :D
2016. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
azok vannak lepontozva akik viszik kozmetikába ahogy látom,nem tudom vkinek miért fáj ez -.-
2016. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mit vártatok? Arra a kérdésre is lepontozták a válaszokat, hogy szeretitek-e az anyukátokat. Egy igenen, vagy nemen mit lehet lepontozni?
2016. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én speciel nem vártam semmit.


Csak gáz szerintem ez a lepontozás,nem mintha annyira érdekelne. Csak pl sokszor vki a %-okat nézi. Aztán lehet vmilyen dologban befolyásolhatják.

2016. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!