Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ciki a keverék kutyámat...

Ciki a keverék kutyámat kutyakozmetikába vinni?

Figyelt kérdés

Örökbe fogadtam egy yorki + ki tudja mi keverék kutyust!Tündéri!Yorkis a feje,és a szőre is sok!De nem puha selymes...stb.Minden beleragad,összecsomósodik pillanatok alatt,fésülöm én rendszeresen de mivel kinti kutya ezért felesleges.Éjszaka bent alszik az előszobába!Arra gondoltam hogy egy kutyakozmetikus megigazíthatná a szőrét.

Akinek eddig ezt mondtam kigúnyolt, mert szerintük csak a fajtatiszta kutyák érdemlik a kozmetikát!Meg hogy egy keveréknek mindegy hogy néz ki és pazarlás!

Na persze azt megmagyaráztam hogy oda teszem a pénzem ahova akarom,senkitől nem kérek rá!

Tehát a kozmetikába kifognak nevetni vagy sem?


2010. okt. 18. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem értem miért is lenne ciki?
2010. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? A keverékek ugyanolyan kutyák, mint a fajtatiszták.
2010. okt. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

mert keverék azért nem lehet vele foglalkozni?

vigyed nyugodtam. ;)

2010. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én ezt értem, viszont mindenki lebeszél...illetve csak szeretne lebeszélni mert hogy ciki mert ő nem fajtatiszta.

Végülis mindegy mert ha ciki ha nem én viszem pénteken!

Csak biztosítom magam afelől hogy én látom jól ezt a kozmetikás dolgot!

köszönöm

2010. okt. 18. 13:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Akinek eddig ezt mondtam kigúnyolt, mert szerintük csak a fajtatiszta kutyák érdemlik a kozmetikát!Meg hogy egy keveréknek mindegy hogy néz ki és pazarlás! "

Hát aki ezt mondta az egy nagy tahó! Szerintem nyugodtan vidd el, ha megengedheted magadnak!

2010. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg volt kutyám (fajtatiszta) rendszeresen hordtam kozmetikushoz, mindig volt nála keverék kutyus is nyírásra... Amelyik kutyának igényli a szőre érdemes kozmetikushoz hordani, akár keverék, akár fajtatiszta. Ennyi erővel orvoshoz se kéne vinni a keverékeket.
2010. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akivel eddig beszéltél az retardált és azt hiszi, hogy a kozmetika csak kiállítás előtt kell, pedig baromira nem. Vidd csak el!
2010. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Akiknek mondtad, azok "tiszta vonalhoz" tartoznak? Pl. sötétbarna szem, sötétbarna haj, mindkét szülőnek, visszamenőleg kb. 5 generációra? Ha nem, akkor velük sem kéne foglalkozni? :D Viccnek szánatm.

Egyáltalán nem ciki! egy keverék kutyát is lehet ugyanúgy szeretni, és úgyanúgy foglalkozni, mint egy fajtisztával! Sőt, kell is! Ő is ugyaolyan okos, hűséges és szeretnivaló! Sőt, némelyik szebb, mint egy fajtiszta =)

2010. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Ha fizetsz egy szolgáltatásért, akkor hidd el, nem az lesz a lényeg, hogy keverék a kutyusod. Az emberek még felnézhetnének rád, hogy annak ellenére,hogy keverék a kutyus, ennyire törődsz vele.
2010. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

1. miért érdekel, hogy mit mondanak ?

2. Ahogy az utolsó is írta ez egy szolgáltatás, amiért te fizetsz. És azt csinálják, amiért te fizettél.

Örülni fognak a te kutyusodnak is.

2010. okt. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!