Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szocializáljam így a...

Hogyan szocializáljam így a kutyámat?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos keverék kutyusom (nagy testű). Szocializálni akarom,hogy ne féljen a kutyáktól de itt a falumban ez lehetetlen! Amikor megyünk sétálni a kutyák majdnem kiugranak a kerítésen ugatnak,morognak. A kutyusom fél tőlük. De így hogy szocializáltassam. Erre felé nem viszik sétálni a kutyákat, nem foglalkoznak velük sajnos.
2010. márc. 27. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van. Ha van olyan jó ismerősöd a faluban, akinek van kutyája, próbáld rábeszélni, hogy menjetek el közösen sétálni. Sajnos jobb ötletem nekem sincs.
2010. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell szocializálni! 5 hónapos, majd hozzászokik ha nagy lesz, de most negyede akkora mint a többi
2010. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat:)

Első válaszoló: Már van is egy jelöltem akit megkérdezek :)

Második válaszoló: Majdnem nagyobb mint a felnőtt kutyák. Német dog és Argentin dog keveréke:)

2010. márc. 27. 19:06
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Első vok, örülök, és sok sikert!:)
2010. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem látogass el nézőként minél több kutyakiállításra, versenyre, mert szerintem az, hogy rendszeresen találkozik egyetlen kutyával, nem elég.
2010. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha van kocsitok, vagy jó a tömegközlekedés, bevihetnéd a városba kutyafuttatóra, parkba, vagy csak szimplán az utcákon sétálni vele, városban több a sétáltatott kutya.
2010. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%

Sztem is vidd be vmi kutyák átal forgalmas helyre, vagy kiállításokra nézelődni!

Ha tudsz küldj róla képet kíváncsi vok!:)

2010. márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is ilyen kutyám volt amikor vittem vezetni ha ugatást hallott megállt és vissza akart fordulni félt szegényke rendkívül tutyi mutyi kutya volt. Én rendszerint vezettem arra ahol kevés kutya van és szóltam uncsimnak hogy eggyüt vigyük a kutyákat vezetni,hátha bátorodik szegény és egy kicsit többet legyen kutyák közt és szerintem majd kis idő múlva ha idősebb lesz biztos jobban hozzászokik más kutyák ugatásához. Én kutyám egy hónapi vezetés után már minden este a kapuba állt és várta hogy vigyem nagyon nem törődöt a többi kutyával.
2010. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha nagyon érdekel a kutyád sorsa, akkor menjetek el néha kutyaiskolába (ha ez elérhető a környékeden lévő nagyobb városookban, vagy az egyik faluban). Menjetek ki sokat sétálni, hogy a többi kutya szokjon titeket, és ismerősökkel sétálni ;) . Vagy vegyetek mellé még egyet...
2010. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát igen nagyon érdekel ,hogy mi lesz a kutyámmal! De nem tudok minden nap bemenni a városba és nem tudok minden kutyakiállításra elmenni.. (13 éves vagyok). De vhogy majd megoldom:)
2010. márc. 31. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!