Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vágjak vissza? Milyen...

Hogy vágjak vissza? Milyen csínyt ajánlanátok? (természetessen csak diszkréten)

Figyelt kérdés

4 éve költöztem családi házba ,egy idős hölgy lakott benne amíg meg nem halt!!A szomszédomban van 3 kutya,és bár őelöttük is van közterület ami fűves de a mi házunk előtt 3x annyi!!A lényeg odaszoktatták a kutyájukat "nagydolog+kisdolog" ügyileg,naponta 3x!Szóltam nekik szépen szedjék össze,megígérték megstsezik!Nem ment nekik...eltelt 1 év....!Második évben is szépen kértem őket...vettem 100 db-os zacskót is nekik...nem szedték össze!!Megcsinálták,hogy este 11-kor engedték ki a kutyákat meg reggel 6 órakor amikor mi már alszunk!!

Nem akarok veszekedni ...belefáradtam....abba is,hogy szóljak nekik állandóan..csendben szedegetem "zacskószám" a kutyagumit!!:(

De ma történt egy annyira kellemetlen dolog...!!Nyílik az ibolya és az én drága kincsem a 6 éves lányom akart szedni nekem ...és belenyult a kakiba...na ezen bepöccentem...!

Nekem is van 2 kutyám,azoknak van egy hely ahova piszkithatnak 2 naponta takarítva van ..és az udvarunk is fele akkora mint az övüké.

Mit tegyek??Kenjem be sza@al a kilincsüket??:)


2010. márc. 27. 21:11
1 2
 1/19 Akiteki ***** válasza:
100%
Én nem szedegetném darabonként. Gereblye és felhalmoznám a kapujuk előtt. Nem igazán értem, hogy ha van kert, akkor miért mennek az utcára szarni? Ja, hogy ott nem kell összeszedni? (legalábbis így képzelik?)
2010. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szedj össze 2kiló kutyaszart és dobd le az ajtajuk elé, de úgy, hogy ne lássák, hogy te voltál. Talán ezek után elgondolkoznak a dolgon.
2010. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem csinálod azt,hogy amit összeszedtél azt átdobod az ő kerítésük elötti füves részre,aztán elöbb utóbb csak megunják... :)
2010. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én összeszedném és a zacskót mindig az ajtajuk elé tenném.

Ha látnak, az se baj, megmondanám kedvesen, normális hangnemben, hogy ezt véletlenül előttünk felejtették, hoztam vissza...

2010. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dobáld át az ő térfelükre. "Titeket biztos nem zavarja, hisz nálam sosem szeditek össze."indokkal.
2010. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
zavarja helyett zavar
2010. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Engedd ki a Te kutyáidat az Ő területükre piszkítani, de akkor amikor tuti, hogy látják. Mond meg nekik kedvesen és hangsúlyosan, hogy a SAJÁT házad előtt sajnos nem kakilnak, mert MÁSNAK a kutyája már odacsinált. Csak veszi a célzást.
2010. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

:):D Köszi a hozzászólásokat...de ezen is túlvagyok...mert szégyen ide vagy oda...de én bizony összeszedtem az egy napi adagot és odaba@tam a bejárati kapujuk elé...,hogy amikor kilép ...PONT lépjen bele...de nem tudom mi történt !!:)

Eltakarították az tuti...de úgyanida "csinálnak" a kutyák!Volt,hogy megpróbáltam átdobni,de oylan szerencsétlenül sikerült,hogy fennakadt a fenyőfán a zacskó:))))))))))

2010. márc. 27. 21:26
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szedj össze minnél több kutyaszart és dobigáljad az udvarukra és a házukra :D:D
2010. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
De ne zacskóstul dobd át,hanem csak a kakát! :)
2010. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!