Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon kölyök kutya Kecskemét...

Bichon kölyök kutya Kecskemét vonzáskörében?

Figyelt kérdés

Üdv mindenki..

Előző évben láttam 1 hirdetést ahol 25-30 ezer Ft-ért volt a fent említett kölyök kutyuk darabárja.

Érdeklődnék,hogy esetleg ezen a területen tud valaki ilyen áron kölyök kutyust?

Mert még Kecskemétre fel autózok érte,de amiket találok min 400km-en túl vannak.. :/



2016. jan. 23. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek menj be egy menhelyre és ments meg egy ott élő kölyök kutyust de NE támogass szaporítókat!!! Vagy esetleg nézz körül fajtamentőknél. Ha szereted ezt a fajtát akkor ne támogasd azokat az embereket akik nem a fajta nemesítése miatt hoznak le almokat hanem a pénz miatt és nem érdekli őket a kutyájuk sorsa ráadásul azt se tudják hogy egyáltalán egymáshoz illik e a két eb. Ha mindenféleképpen garantáltan fajtatiszta és egészséges kutyust szeretnél akkor tenyésztőtől vegyél TÖRZSKÖNYVVEL. kb 120-150 ezer forint között mozog az áruk. Remélem okosan döntesz. Jó kutyázást.
2016. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Eladnak neked ennyiért bichonnak kutyát bárhol, csak nem szabad meglepődni, ha hatvan kilós újfundlandi keverék lesz belőle (konkrét példa, nem légből kapott), vagy olyan beteges lesz, hogy több törzskönyves kölyök árát is otthagyod később az állatorvosnál.

Ha fajtatiszta kutyát akarsz, vegyél rendes kennelből, törzskönyvvel, szerződéssel, chippel, oltásokkal. Telefont se veszel papír nélkül, mert tudod, hogy gáz lesz, a kutya is érjen meg ennyit, légyszi.

Vagy ha olcsón kell mindenáron, akkor legalább fogadj be, ne támogass szaporítókat, akik a sufniban ketrecben elletik halálra a szukáikat (amit persze te nem fogsz látni, mert rendesen elviszik neked félútig a kölyköt, vagy hazaviszik, megfürdetik, és a két darab otthon tartott kutyájukat mutogatják, mint papa és mama).

Allatok.info-n keress rá a megfelelő fajtákra, ki fog neked dobni egy talicskányi örökbefogadható kutyát, fiatalt is, kölyköt is.

2016. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ők Szolnokon vannak. 30 ezerért ugyan nem kapsz kutyát, de tényleg havanese tulajdonosa lehet.


[link]

2016. jan. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oh..

Meglepődve olvastam a kommenteket.

És elgondolkodtam..,leginkább barátnőmnek szeretnék ilyen kutyust mert ez az álma.

De lehet akkor várok vele,és vásárlok rendes fajtatiszta alomból.

Köszönöm a válaszokat! :)

2016. jan. 24. 08:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Szeretnék egy Porsche-t 50.000 ft-ért Budapesten belül. Maximum Gödöllőig megyek el érte. Papírok nem kellenek, de azért legyen Porsche.


Egyrészt ajándékba nem adunk kutyát! Élőlény, 10-15 évre veszitek magatokhoz, nem pedig egy váza, amit kidobtok, ha már nem tetszik nektek! Másrészt szaporítótól nem vesz felelős ember kutyát! Az orvosi költségek egy szaporított kutyánál 200-300.000 ft alatt nem is fognak kijönni. És a kutyákat nem darabszámra nézzük! Tudod ki mondja azt, hogy kutyák darabja? Aki szándékosan egy beteg, agyon szaporított kutyát vesz egy sufniból a barátnőjének ajándékba, ezzel is támogatva, hogy még több szukát tartsanak kis ketrecekben és ellessenek halálra, még több kutya szenvedjen örökletes betegségekben, még több kölyök kerüljön utcára, menhelyre vagy a fentihez hasonlóan borzalmas helyre. Akit a kutya nem is érdekel, akinek a kutya csak egy eldobható tárgy.

2016. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elég abszurd a válaszod.. :)

Darabár igen hülyén hangzik,de még is ára van 1 kutyának,semmi sincs ingyen.. :)

Mellesleg én nem úgy tekintek 1 kutyára mint ahogy te levázoltad.

Nekem 4 éves korom óta volt kutyám,ki itt született,és előző évben lett elaltatva.

Lánynak szintén régóta volt kutyája,csak elpusztult,és pont ezért akarok neki 1 másik "társat" nem pedig a leírtakat "felpolcolni".

Én ezt a fajt nem ismerem,és rákerestem,és ilyen árban mennek.

Kaptam pár kommentett,amiből rá is jöttem hogy,szegény kutyák eléggé "betegesek" amelyik ebben az árban van.

Na mind1,1 darabig még gondolkodok az ilyen kutyavásárláson.

2016. jan. 25. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!