Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak már 1 éve fáj a...

A kutyámnak már 1 éve fáj a lába. Szerintetek az epilepsziája miatt?

Figyelt kérdés

az állatorvosnak is mondtuk már, de ő azt mondta h majd kérjünk időpontot röngenért, de az anyukám nem hívta még fel mert őt nem zavarja h fáj neki.

nem olyan nagyon fáj neki csak náha néha. Anyukám azt mondta h ha baja lenne akkor nem futkározna az udvaron hanem bemenne a házába éselő sem jönne, de én azért

aggodom érte.



2016. jan. 24. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az epilepszia miatt biztos nem, legfeljebb akkor, ha egy roham alkalmával pl. elesett vagy valami.

Anyád elég felületes gazda lehet:(

2016. jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

az állat orvos szerint is ha baja lenne akkor nem futkározna

és csak azért javasolta a röngent hogy én megnyugodjak h nincs baja, csak egy kicsit fáj neki. Mert amúgy össze vissza ugrál és futkos csak néha egy kicsit sántít a hátsó lábával

2016. jan. 24. 12:00
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Nem, nem az epilepsziája miatt fáj.

Anyukádról inkább nem mondok semmit, hogy 1 éve nézi, hogy komoly fájdalommal él a kutya.

A kutyának elég magas a fájdalomküszöbük ugyanis, ha már elő sem jön a házából, az kb. a haldoklásnak felel meg.

2016. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de mondom előjön és ugrál meg futkos, és az állatorvos is azt mondta mint amit anya
2016. jan. 24. 12:03
 5/11 A kérdező kommentje:
létszi olvassátok el az én kommentjeimet is!
2016. jan. 24. 12:10
 6/11 anonim válasza:
37%

Az én kutyám is néha három lábon fut.

Egyszer kb 1,5 éve beütötte a hátsó lábát a kutyaajtóba, amikor rohant kifelé megugatni valakit.

Szoktam vele labdázni, és feltűnt, hogy amikor eldobom neki, akkor 4 lábon rohan érte, mint egy félőrült, aztán amikor visszahozza, akkor már 3 lábon jön. De nem mindig csinálja! :)Olvastam valahol, hogy a kutyákban megmarad a sérülés emléke, és sokszor, ha eszébe jut, akkor "színlel".

2016. jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi !megnyugtattál :)
2016. jan. 24. 12:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Szuper! Megnyugodtál, mert kaptál egy olyan választ, amit vártál.

A dokid nem lát bele a kutyába, így nincs joga véleményt mondani.

Milyen kutyád van egyáltalán és melyik lába nem stimmel?

2016. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kutyus lábát mindenképp alaposabban meg kellene vizsgálni!!! Anyuddal nincs semmi baj, szerintem nagyon sok szülő közömbös a gyereke háziállatával szemben! Ha a kutyádnak fáj a lába akkor ergo van valami baja! Az embereknél is van néha hogy egyszer rá tudnak állni a lábukra, egyszer nem. De ezt kezelni kell. Szóval vagy el kellene mennétek egy másik állatorvoshoz, vagy rászánni az időt és pénzt hogy megröntgeneztessétek a lábát. Az orvos is ember, tévedhet. Lehet hogy komolyabb baja van a kutyudnak.
2016. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

remélem hogy nincs komoly baja!

megnéztük a lábát és a térde fáj neki, lehet h porckopás.

köszi a komit!

2016. jan. 24. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!