Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az 1 éved kutyusom az ágyra...

Az 1 éved kutyusom az ágyra pisilt. Mit csináljak vele, mert már nem először csinálja? És az ággyal mi legyen? Már eléggé foltos a súrolástól.

Figyelt kérdés

A kutyusom néha az ágyra pisil.... Volt, hogy megijedt,és volt hogy örömében.

De legtöbbször amikor egyedül marad, akkor csinálja.

Mindig is volt egyedül, de nem értem miért pisil NÉHA!! az ágyra.

Ja és az ágy..... Fehér volt, de a folytonos silálástól egyre nagyobb foltok vannak rajta...

Mit csináljak az ággyal?



#kutya #pisi #Foltos ágy
2016. jan. 25. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Matracügyben tudok tanácsot adni: először is nézd meg, hogy nem levehető-e a huzat, a legtöbb az, akkor csak gépben mosd ki. Ha nem, akkor átlátszó kézmosó/mosószer és szódabikarbóna keverékével sikáld át, mire megszárad újra fehér lesz. (Figyelj, hogy a szivacs se legyen színes)
2016. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Öööö.....mondjuk ne engedd fel a k i b aszott ágyra -ahol emberek alszanak- a kutyát?
2016. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első körben tiltsd le az ágyról.
2016. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. Válszoló: köszönöm! Azt nem említettem hogy kanapé, ezért nincs levehető huzata.. Köszönöm az ötletet! ❤

2-3. Válszoló: nem tiltom le, mert nálunk a kutya is család tag!!!!!

Lehet hogyha neked is lenne egy ilyen csodálatos szeretet bombád akkor megértenéd.... De addig is ne köss bele, hogy hova meg miként mehet a kutya! A macska talán jobb?!?!?!?

2016. jan. 25. 21:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, a kutyák nálam is családtagok, bent élnek a lakásban, de ha én béna vagyok gazdának, ha nem tudom megnevelni őket megfelelően, akkor elkezdek hozzá fejlődni.


Márpedig ha a kutyát eddig nem tudtad szobatisztaságra szoktatni, akkor el kellene kezdeni most! Te a kutyádnak azt tanítottad meg, hogy az ágyba végezze a dolgát. Ha neked ez tetszik, akkor hagyd csak persze. Szerintem gusztustalan egy szokás ez a részedről, de ugye kinek a pap, kinek a papné. Én nem örülnék, ha a vizeletben tocsogó ágyban kellene aludnom. Ha viszont már nem fog tetszeni ez neked, akkor meg kellene ezt oldani! Márpedig az első lépés az, hogy megmutatod neki, hogy az ágy nem alom!


Mellesleg vicces, hogy te becsmérelsz másokat. Te, aki még egy szobatisztaságot sem tudtál elérni, aki hagyja, hogy a kutyája az ágyába piszkítson. Azért ennek meg van a jelentése a kutya részéről, hogy mennyire is tisztel téged, mennyire is jó a kapcsolata feléd, ha ilyet csinál. Elárulom, semennyire.

2016. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az miért van, hogy kivétel nélkül minden kutyás csak minősíthetetlen hangnemben, ótvar helyesírással tud reagálni, ha neki nem tetsző véleményt kap? Akkor hasonló stílusban, hátha megérted:


Csak egy elmebeteg engedi fel a kutyát az ágyra, ha családtag, ha nem. Majd ha egyszer lesz normális párkapcsolatod, netán gyereked, és nem lesz szükséged társpótlékra, akkor fel fogod ismerni, hogy nem valami higiénikus egy húsevő állat vizeletében, székletében fetrengeni, akármennyire is tisztának hiszed. Addig úgysem érted meg.

2016. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok.... De a szobatisztaságot már fél éves korára megtanította neki a tenyésztője!! És pont ezért nem értem hogy ritrán fél év alatt eddig 3-szor csinálta ezt.

Nem ócsárolok senkit, de nem én vagyok az egyetlen aki felengedi az ágyra. És eredetileg én sem akartam, de amikor műtöttek érezte hogy valami nincs rendben és akkor kezdett el odabújni hozzám... És azóta lett az ágyam vendége.

2016. jan. 26. 07:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Le kell szoktatni az ágyról. Tudom nem könnyű mert olyan aranyos és szereted de muszály. És kicsit dorgáld meg ha rápksil az ágyadra, azért csinálja mert nem tisztel, nem fogad el celjebbvalójának.
2016. jan. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!