Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lehet benne?

Milyen fajta lehet benne?

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok!

Tudom hogy sok ember van itt aki jóval többet tud a kutyákról mint én, és úgy gondoltam hogy megkérdezem, hátha valaki ránézésre meg tudná állapítani hogy esetleg milyen fajta lehet ebben a kutyusban. (a legközelebb fekvő fehér kutya)


-Menhelyről hoztuk, arra rájöttem hogy valamiféle keverék kutyus, nagyon nyugodt természetű, és védelmező.


-infók: A súlya nagyjából 23kg, a marmagassága egy picivel 50 cm felett van. Békés kutya, eléggé szeret tanulni és könnyen fel is fogja azokat amiket meg akarok neki tanítani. Nagy mozgásigénye van.


Nem vagyok ilyen fajtatiszta kutya mániás, csupán csak érdekelne hogy mit "tippelnétek" rá.


Ha van még valami kérdés amivel segíteni tudok vagy információ akkor nagyon szívesen válaszolok.



2016. jan. 25. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én foxterrierre vagy csipetnyi Jack Russel terrierre tippelnék, és besegített valami nagytestű is.

Egyedül a két hatalmas, lapaj fül az, ami miatt nem foxis, de tünemény kis kutya. :)

2016. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pottyei miatt esetleg dalmata
2016. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ, megnéztem és tényleg sok hasonlóság van köztük, a termetét kivéve
2016. jan. 25. 17:51
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérd le a guglitól a pointer képtalálatait!

Talán olyasmi is lehet benne....

2016. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem a fulei a foltjai a szine tuti van benne dalmata egy vonoval😀
2016. jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Foxterrier keverék.


(Attól, mert van rajta 2 pötty, még nem dalmata, ilyeneket ne higgyél el)


Amúgy a keverékkutyáknál nem úgy van, hogy két önálló fajtából keveredett ki...ezek a kutyák hosszú generációkon keresztül keveredtek...max hasonlíthat valamelyik fajtára.

2016. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Egy foxi max 10kilo...

ez a kutyus 23.. es nem csak a pottyei miatt dalmata hanem ra nezel es nekem az jutott eszembe.. nem kell beszologatni.kosz mellesleg szerintem tobb potty van rajta mint egy dalmatatlan kevereken.

2016. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam hogy nem két fajta keveréke hanem generációk óta vegyül. Amúgy köszi a válaszokat, ha valami még eszetekbe jut írjatok nyugodtan :-)
2016. jan. 25. 18:33
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A pöttyei és foltja német vizslás szerintem :)
2016. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Arra is eléggé hasonlít, főleg a fülei :D
2016. jan. 26. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!