Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lehet benne?

Milyen fajta lehet benne?

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok!

Tudom hogy sok ember van itt aki jóval többet tud a kutyákról mint én, és úgy gondoltam hogy megkérdezem, hátha valaki ránézésre meg tudná állapítani hogy esetleg milyen fajta lehet ebben a kutyusban. (a legközelebb fekvő fehér kutya)


-Menhelyről hoztuk, arra rájöttem hogy valamiféle keverék kutyus, nagyon nyugodt természetű, és védelmező.


-infók: A súlya nagyjából 23kg, a marmagassága egy picivel 50 cm felett van. Békés kutya, eléggé szeret tanulni és könnyen fel is fogja azokat amiket meg akarok neki tanítani. Nagy mozgásigénye van.


Nem vagyok ilyen fajtatiszta kutya mániás, csupán csak érdekelne hogy mit "tippelnétek" rá.


Ha van még valami kérdés amivel segíteni tudok vagy információ akkor nagyon szívesen válaszolok.



2016. jan. 25. 17:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Még a chesapeake bay retriever jut róla eszembe, a színein kívül sok mindenben hasonlít, a testtömeg, a mérete, és van benne vadászösztön rendesen. A menhelyen is mondták hogy mikor néha elengedték kicsit futni akkor általában egy kisebb nyúllal a szájában jött vissza, amit maga fogott. :)
2016. jan. 26. 18:35
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy egy ennyire ritka fajta lenne benne, Európában is keveset látni belőle, nemhogy keverékét. :)

Nyugodj bele, hogy van egy szép, egészséges és jó ösztönű kutyusod, aki ugyan sokmindenre hasonlít, de csak egy van belőle. :)

2016. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Tudom, nem állítottam hogy van benne csupán csak azt mondtam hogy egészen hasonlít rá. Amúgy nem nagyon érdekel a "fajtája" mert legalább különleges :D
2016. jan. 26. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!