Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3,5 hónapos kiskutyám nem...

3,5 hónapos kiskutyám nem eszi a tápot. Lehet, hogy túl sok a jutalomfalat virsli, és kihúzza azzal?

Figyelt kérdés

Pro Plant kap, kistestűeknek valót. Van, hogy elropogtatja, de mostanában konkrétan hozzá se nyúl. (Egészséges, játszik, sétál rendesen.)


Most vettem Acanat, hátha az fincsibb, de ahhoz hogy át tudjon szokni arra, a meglévőt is ennie kellene valamennyire, nem?


Nem akarok az elkényeztető gazdi hibájába esni, de utálom nézni, hogy nem eszik. Szerintetek mit tegyek?



2016. jan. 27. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bízz a kutyád életösztönében! A jutalomfalatot kicsit felejtsd el. Rakd le az ételt elé, és ahogy elfordul tőle, azonnal vedd is el előle, majd a következő etetés alkalmával megeszi.
2016. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
aztasd be neki egy kis vizbe, hatha.
2016. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne tessék teletömni jutifalattal :) És főleg ne kezdd el ezt, hogy jaj szegény, nem szereti, veszek neki másikat. Elsősorban azt egye, ami szerinted megfelelő minőségű. Ha ott hagyja, azonnal elveszed, következő etetésre megkapja, kettő között nincs jutifalat.
2016. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Beáztattam, eleinte így sem kellett neki, ment a finnyogás, de aztán végül megette.


A jutifalatot teljesen elhagyni nem szeretném, mert éppen megy a szobatisztaságra szoktatás, plusz a normális sétálásra is így tudom rávenni (hogy jöjjön a lábamnál, és ne húzzon össze-vissza). De eddig egész karika virslit kapott, most viszont elnegyedeltem a karikákat. Így jóllakni nem fog.


Nagy köszönöm a válaszokat!

2016. jan. 28. 09:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy negyed karika virsli egy nagytestű felnőttnek jó méret. Kistestű kölyöknek nyugodtan vágd még kisebbre, egész picire, épp csak kapja be és nyelje le, ne kelljen rágcsálnia.
2016. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!