Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya ez? (Kép lent)

Milyen fajta kutya ez? (Kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2016. jan. 27. 19:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Általában azoknál a kuytáknál, ahol vágták a füleket, nem igazán figyeltek a fül formájára. A vékony "papírfül" könnyebben állt fel vágás után, mint a nagy vaskos fülek. De volt ilyen is, meg olyan is. Snauzereknél is lehet látni nagy , húsos , lógó füleket és vékonyabbakat is, amelyek össze-vissza állnak.
2016. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Jézus xD Minimálisan sem hasonlít Labradorra. Én is gondolok keverékre de az Erdélyi kopó és Dobermann lenne. Csak itt is a füle ami nem stimmel, mivel olyasmi füle van mint a Rottweiler-nek, de meg néztem a Dobermann és a Rottweiler keverékeket és közel sem hasonlítanak az enyémre, egyszóval fura, az állatorvos szerint meg Dobermann csak hogy még fiatal és ezért ilyen, de őt is megcáfolom és megöl a kíváncsiság hogy mégis mi akkor?
2016. jan. 27. 21:34
 13/19 anonim ***** válasza:

Dobermann keverék.

Nem csak a füle nem olyan, mint a dobié, hanem az "arca" sem egészen. Nem tudom jobban kifejezni.

Hogy milyen más fajta játszhatott még be, nem tudom. Vagy már a szülei is csak dobermann jellegűek, de nem fajtatiszták voltak.

2016. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

"Jézusom xd" Pedig de, nézd csak:


[link]


Ez az én labradorom.Nézd az arcát, szemeit, fülét...kombózd össze egy dobbermannal...

2016. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
És ez lenne a te "faj tiszta" Labradorod? :D
2016. jan. 27. 21:47
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Így van.Talán nem megy szövegértés?


Google: Labrador ;)

2016. jan. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Látom nem értesz -.- köszi az ajánlatot, de ahogy elnézem a tiedet, hamarabb volt labradorom mint neked. De azért köszi. A labrador testes kutya az enyém hírül sem, és hát tényleg nézd már meg az enyémet meg 1 labradort. Semmi hasonlóság, ne a te kutyádat nézd, hanem 1 felnőtt labradort

[link]

2016. jan. 27. 22:00
 18/19 anonim ***** válasza:
Én nem tudom neked mikor volt milyen kutyád, nem is érdekel. :) Én igyekezdtem válaszolni.Megyek megnézem mit csinál a labrador kölyköm...biztos alszik.
2016. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
dobermann , és szerintem szuka. magas a fültüzése, ennyi.
2016. jan. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!