Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon gyenge a kiskutyám?!...

Nagyon gyenge a kiskutyám?! Rettenetesen aggódok! Sos

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma kezdődött (4 óra fele) hogy folyamatossan a lábam mellett ült és próbált bújni hozzám.Különös baja nincs csak olyan kis gyenge és levert.Alig eszik,iszik..Csak alszik..4 éves Yorkshire Terrier..

Én 15 vagyok szóval ma tuti nem tudom orvoshoz vinni..Szüleim ma nem viszik el.. :(



2016. jan. 28. 18:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Bocsi ha érthetetlenül fogalmaztom de nagyon ideges vagyok..Nagyon szereteem :'(

Ha bármi kérdés van írjatok nyugodtan!!

Köszi :)

2016. jan. 28. 18:46
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Be van oltva? Van láza? Száraz vagy nedves az orra? Nem lehet hogy evett valami mérgezőt?

2016. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Perszee be van oltva,tudtommal nem evett semmit (csak én sétáltatom,benti kutyus) nedves az orra,nem hiszem hogy lázas.

2016. jan. 28. 19:03
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Akkor valószínűleg nincs olyan komoly baja,hogy azonnal orvoshoz kellene vinni. Lehet hogy csak ez a nyomott idő viseli meg őt is :)
2016. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lehet babézia is..., vagy bélcsavarodás, és ezer más dolog, el kéne vinni orvoshoz
2016. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Esetleg tudok valahogy segíteni neki?Annyira rossz nézni hogy ilyen kis nyomott,levert nagyon fura :'(

2016. jan. 28. 19:23
 7/11 A kérdező kommentje:
Jajj ne ijesztegess!Nem tudom ma orvoshoz vinni semmiképp..Holnap is csak délután iskola után :/
2016. jan. 28. 19:24
 8/11 anonim ***** válasza:
A belcsavarodas nagyon fájdalmas akkor biztosan nem csak levert lenne.
2016. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

bélcsavar kistestűeknél szinte kizárt


mi az hogy alig eszik?


eddig evett most leraktátok neki és hozzá sem nyúl?


Én időnként ha kicsit bizonytalan vagyok a kutyáim hogy létéről számukra ízletes falattal kínálom meg őket,pl egy sonka,párizsi szelettel,ha felélénkülnek és megeszik akkor tuti nincs baj. Ha viszont nem kell neki és elvonul akkor tuti gond van,orvos.

2016. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

csak írtam, hogy bármi lehet...


egyébként mivel etetitek? az is lehet, hogy fáj valamije vagy lázas


ha nem iszik, akkor próbáld meg itatni

2016. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!