Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig kamaszodik?

Meddig kamaszodik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Csupán érdekesség képp szeretném megkérdezni hogy szerintetek mennyi idős koráig mondható egy kutyára hogy "kamaszodik"?

Az én kutyám most 16 hónapos. Esetleg ha lényeges lenne a kérdés szempontjából, amstaff fajtájú kutyám van.


Előre is köszönök minden választ!



2016. febr. 4. 17:47
 1/2 Imola Ágnes ***** válasza:
Egyénenként változik, valamint tartási körülménytől, és neveléstől. Ezt így nem lehet pontosan megmondani. Amúgy meg az amstaffok bizonyos mértékig örök kölykök maradnak.
2016. febr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, ez változó. Egyedtől függ. Olvastam amúgy a staffokról, hogy kb. 5évesen nő be a fejük lágya, tényleg, egy ismerősömnek most fog 8éves lenni a kutya, és most kezd lenyugodni. Az én 4 évesem is még bohókás. De emellett a 8éves keverékemre mindenki azt hiszi, hogy kölyök, és mindig mondják, hogy húúúú jó nagyra fog nőni, ha már kölyökként ekkora (kb. 20kg), mondom hát akkor 8 éve kölyök:D:D Mert annyira hebrencs:)
2016. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!