Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyának kilyukadhatott a...

A kutyának kilyukadhatott a gyomra?

Figyelt kérdés
Arra jöttem haza,hogy a kutyám fosott és hányt. Aztán megnéztem az ürülékét,véres-e. Az volt,és kb nem is kakált,hanem a 60%-a véres volt. Szerintetek,ha kilyukadt a gyomra,érdemes orvoshoz szaladni vele? Mert ma már nincs állatorvos sehol a közelben. És meddig fog még életbe maradni így? (mellesleg a hányás is csak vér volt.) kérlek titeket,normálisan válaszoljatok,segítség kell nem bunkózás!!:(

#kutya #gyomorlyukadás
2016. febr. 9. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes, hanem már az orvosnál kéne lennetek, akármilyen messze is van. Léteznek ügyeletek is.
2016. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem juthatott hozzá patkányméreghez ? Ez nagyon arra utal.
2016. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mérget evett! Hívj fel legalább egy állatorvost, hogy mit tehetsz, hogy ne szenvedjen!
2016. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

" Szerintetek,ha kilyukadt a gyomra,érdemes orvoshoz szaladni vele?" - nem, maradj otthon, és kapcsozd össze neki.

Már rég el kellett volna vinned a kutyádat az állatorvoshoz, mert még mindig szenved!

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7561323-rossz..

2016. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, ez ugyanaz a kutya? Nem hiszem el, hogy még mindig azon gondolkodsz, hogy érdemes-e orvoshoz vinni...
2016. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nincs lehetősége orvoshoz vinni az állatot az ne tartson állatot, mert csak szenvedni fog ha valami baja van. Igyál egy kortyot abból a fagyállóból és nézd meg meddig bírod orvosi beavatkozás nélkül.
2016. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bélgyulladás,parvó,méreg bármi lehet rögtön orvos!!!


Meddig fog életben maradni?? Hát nem sokáig!!!


BACCA MOST MÁR MEG A SOK DEGENERÁLT ABERRÁLT IDIÓTA,HOGY NEM VISZI A KUTYÁJÁT ORVOSHOZ MIKOR NAGY A BAJ. REMÉLEM FORDÍTOTT ESETBEN TÉGED IS HAGYNAK SZENVEDNI ÉS MEGHALNI.!!!



"kérlek titeket,normálisan válaszoljatok,segítség kell nem bunkózás!!:("


HÁT DE BUNKÓZOK,MERT EGY IDIÓTA VAGY. NINCS ÁLLATORVOS JÓ DUMA KEDD DÉLUTÁN VAN BÁRHOL VAN MÉG ORVOS.ÜGYELETES BIZTOSAN!!


KUTYÁD SEMMIT NEM SZÁMÍT,HISZEN RÉG ORVOSNÁL LENNÉL VELE!!


Csak leírom,hogy mikor a kutyánkat és apumat elütötték akkor éjszaka közepén kerestünk ügyeletes állatorvost,igaz 50 km-et kellett utazni,kocsink pont szerelőnél,pénzünk sem volt. Kértünk kölcsön,autót is meg pénzt is megoldottuk. Nem néztük napokig míg meg hal!!!


Lehet szegény kutyának jobb lesz a másvilágon,nem ilyen idióta gazda mellett élni aki nézi,hogy szenved és bacik orvost keresni.


Bocs,de maga a kérdésed nem volt normális,emberi így normális választ sem tudtam rá adni.

2016. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ügyelet sehol?

Neted viszont van, hívd fel a legközelebbi ügyeletet, és kérdezd meg legalább, hogy mit tudsz tenni, hogy ne szenvedjen. Hogy meddig fog életben maradni , azt mi nem tudhatjuk, kilehelheti a lelkét egy órán belül, de szenvedhet több, mint egy napig is. De ugye Te azt nem akarod megvárni? Legalább telefonálj, tegyél meg amit lehet. Szerintem itt megint arról van szó, mint a legtöbb esetben, hogy nincs pénz, nincs autó, falun élünk. De azért tedd meg amit tudsz! Hidd el az állatorvosok nem emberevők, volt, hogy én is úgy vittem el orvoshoz a kutyát, hogy közöltem csak ennyi meg annyi van nálam, és azt mondta az orvos, hogy azzal most maga ne foglalkozzon. Ha elpanaszolod részletesen a problémát, segíteni fog ahogy tud. Nem ajándékba persze, hanem van részletfizetési lehetőség. Azt ugyanis nekem nem tudod bemesélni, hogy vidéken nincs állatorvosi ügyelet, mert vidéken még több állat van, mint városban. Haszonállatokkal meg elég sűrűn van probléma.

Amíg valaki netezni tud, addig az állatra is telik, mert inkább mondd le az előfizetésed pár hónapra, hogy megspórold az állat gyógyítását, és kérj részletfizetést. De tedd meg, mert őt nem lehet visszahozni.

2016. febr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Mondja már meg nekem valaki, hogy a kutyatartást (állattartást) miért nem kötik valamilyen engedélyhez, teszthez, vizsgához vagy valamihez!


Nem hiszem el, hogy ezek az idióta, felelőtlen emberek érző lények életével játszhatnak!

2016. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg "kedves" kérdező! Mihez is kérsz segítséget? Ahhoz, hogy megnyugtassunk: nem tehetsz semmit?


De igen. Tehetsz valamit. Elviheted orvoshoz.

2016. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!