Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti ki meritek kötni a bolt...

Ti ki meritek kötni a bolt elé, amíg beugrotok gyorsan?

Figyelt kérdés
Ki hogyan oldja meg? Nekem problémás lenne, mert terrierem van, ő is nagy sétát igényelne, a bolt meg messze van, halál fárasztó lenne egy nagy séta a blökivel, majd haza, őt lerakni, el a boltba, megint haza.. Kint hagyni nem merem, de vettem egy túlméretezett "banyatankot" azt kibélelem pokróccal, a cipzárját jól lehúzom és abban észrevétlenül beviszem mindenhová. Szerencsére nyugis, nem ugat, nem izeg-mozog, sosem veszik észre. Mások hogy oldják meg? Felnőttek, akik mind a kutyasétáltatásra, mind a napi bevásárlásra egyedül vannak.
2016. febr. 9. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én sosem mertem kinthagyni ,el nem kószált volna,de nagyon féltem,hogy lenyúlják,elcsalják,ellopják azalatt a 10 perc alatt.

Kutya nélkül jártam bevásárolni. EZ a banyatank leleményes ,szerintem a jövőben is használd,sajnos rengeteg retek ember van aki ellopja/mérgezi/belerúg stb ..

2016. febr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
En sose hagyom kint Sehol egyedul...
2016. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Soha nem hagynám bolt előtt. Vásárolni kutya nélkül járok.
2016. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ha fagyizóba mennék be 2 lépést amíg kifizetem a fagyit az oké, de hogy én bemenjek vásárolgatni... Olyat soha.
2016. febr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
74%

Ez a kérdés engem is foglalkoztat.

Lehet, hogy most felmordultok, de én igen kinn hagyom.Naná, hogy aggódom érte, de nem órákig vásárolok a nagy bevásárlásokra nyilván nem viszem magammal. Ételt csak tőlem fogad el.Valamelyik nap ott várt a kajához sem nyúlt amit adott neki valaki... Még kölyök és sajnos hisztizik mikor eltűnök, de tudja, hogy sietek. Két perc hiszti után nyugi van.

Nekem is terrierem van, kell a séta és így a kellemest a hasznossal kötöm össze.

2016. febr. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A sarki pici bolt előtt, ahova csak pár percre ugrom be, kint hagyom. Eddig max. megsimogatták. De bevásárlóközpont előtt, hosszabb időre sose hagytam, nem is fogom.
2016. febr. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 SzMHZs ***** válasza:
100%

Én nem mertem soha, sok kutyalopásról hallottam, gazdi kezéből tépték ki a kutyát stb, nem kínálnám tálcán az ilyeneknek a kutyáimat.

Egyszer volt viszont, hogy apósom vigyázott még pár éve az első kutyámra, el kellett utaznunk 3 napra sürgősen. Mikor hazajöttünk, meséli nagy vígan, hogy hát voltak kocsmázni. Na mondom, milyen jó, kutyabarát a hely? Nem, kikötötte a kocsma elé. Na, azóta nem bízom apósomra...

2016. febr. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én múltkor önéletrajzot adtam be egy pékségbe kb 2 percre kötöttem ki.De ráláttam.


Egy másik pékség elé akkor kötöttem amikor kenyérért mentem ott is tiszta üveg,nem annyira forgalmas az a rész.


5 percnél többre nem kötném ki sehol.


Itt a spárnál csivava,pincser,tacskó,keverékek,spániel,vizsla ezek szoktak kikötve lenni.



Terrier alatt yorkit értesz akkor ki ne merd kötni,ha látni szeretnéd a kutyádat.


Esetleg ha jössz haza munkából nem tudod megoldani a bevásárlást?

Hasonló esetben én így tennék.

2016. febr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A kisebbiket kint merném hagyni, de visít, nyüszít, míg vissza nem érek. Soha máskor nem jellemző rá a szeparációs szorongás, csak közterületen.

A nagyobbikat egyszer hagytam kint, elrágta a pórázát és bejött utánam.

2016. febr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én sem merném kint hagyni, sőt, én már azon is fel szoktam húzni magam ha random valaki kérdezés nélkül ölbe akarja venni. Kicsi is, cuki is, szóval jobb félni mint megijedni...


Igyekszem úgy intézni a dolgokat, hogy hétvégén tartok egy nagy beváráslást (bár ha szombaton is melóznom kell akkor szopóka-nyalóka van, köszönet állambácsinak (Y)), olyankor otthon marad és nincs gond.


Ha valami meg sos kell, akkor a kisboltokba megyek el, ahol már ismernek, tudják hogy tiszta a kutya meg egyébként se tudunk bemenni a termékek közé, hanem az eladó adja ki amit kérek. Ha meg muszáj bemenni a spárba vagy kópba, akkor arra van egy táskám, ami eredetileg kutyahordozó, gyakorlatilag meg meg nem mondaná senki, hogy az nem egy sima női táska. Amíg gyorsan megjárom a vásárlást, addig elvan a táskában, észre sem veszik, kint pedig kutyát kiveszem, cuccokat beteszem és megyünk tovább.

2016. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!