Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyamenhelyről visznek...

Kutyamenhelyről visznek Németországba kutyákat. Gazdihoz, vagy kisérleti állatok lesznek? Véleményetekre vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismerősöm gazdiknak szállítja ki őket.
2016. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A mi menhelyünkről is visznek, és gazdihoz. (Rendszeresen kapunk fotókat róluk).
2016. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gazdikhoz. A németek tipikusan szeretnek visszajelezni, fotókat küldözgetni, hónapokkal a befogadás után is, úgyhogy ez elég biztos :)


A másik fele meg az, hogy egyrészt kóbor kutyájuk szerintem van nekik is elég, nem kell innen vinniük, drága a szállítás, másrészt nem lehet egy akárhonnan származó utcai kutya kísérleti állat, ha hatékonyan akarnak kísérletezni. Nekik erre saját "nevelésű" kutyáik vannak, kicsi kortól steril környezetben, nincsenek lappangó betegségeik, ismeretlen múltjuk, szóval nem fognak semmi meglepő, vagy fals eredményt produkálni, ami egy isten tudja honnan származó kutyánál előfordulhat.

2016. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gazdikhoz.


Kísérletre tenyésztik a beagle-ket. Külön vérvonalak vannak erre, leellenőrizhető családfával. Megegyező méret, nagyon jó vénák, ismert immunrendszer, stb stb.

Nem menhelyi lutri kutyával kísérleteznek már manapság.

2016. febr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Én olvastam már érdekes dolgokat, hogy az úton eltűntek a kutyák...stb...meg hogy leleplezték őket. Akiket én ismerek menhely, ott is gazdához mennek, volt egy kutya, akit "nyomon követtem", mert megszerettem, (de a menhely dolgozóival nem beszéltem róla), aztán bejelentkezett az új gazdijánál, akit azóta is néha megnézek facebookon, és jó otthona van:)
2016. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tierschutz Németországi vállalatot ismeri valaki? Megbizhatóak?
2016. febr. 11. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!