Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire vagy legbüszkébb kutyádra...

Mire vagy legbüszkébb kutyádra értve?

Figyelt kérdés
nálam az hogy Labrador és annyira gyerek centrikus hogy hihetetlen.Imád pancsolni és azt se zavarja ha hajszáritoval kell megszáritani. Kint imád lenni nagyon ritkán akar bejönni.szépen jön porázon pedig senki nem tanitotta (8 hetes kaptuk meg)
2016. febr. 10. 16:24
 1/8 anonim válasza:
100%
Én főleg arra, mert jo kis patkányozós és megfogja a rágcsálókat :) nekem keverék kutyám van :) 21/N
2016. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha felcsenget valaki, rögtön morogni kezd, és ha elmegy valaki az ajtó előtt, odafekszik. Nem ugat, csak lefekszik az ajtó elé. Kis házörző. Másik meg, aranyos, játékos és szeretetteljes.
2016. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Német juhász, eszméletlen jól tanul őrző védő, és engedelmes. Bemutatókon soha nem hagyott cserben! (Y)
2016. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Arra, hogy nagyon érzékeny kutya. Ösztönösen tudja, hogy hogyan kell közeledni az emberekhez. Még a kutyáktól félő gyerekekhez is úgy tud közelíteni, hogy azok megbíznak benne és félelem nélkül simogatják meg. Valahogy mindig tudja, hogy melyik helyzetben hogyan kell viselkedni. Remek terápiás kutya lett volna belőle, pedig tacskó, akikre ez nem jellemző.

Emellett engedelmes pedig sohasem fegyelmeztem erőszakkal.

Csodálatos személyisége van.

2016. febr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lotti1 ***** válasza:
48%

Nekünk Szibériai Husky szukánk van.8 hónapos.

Imádom hogy okos,fogékony a tanulásra.2-3 hónapos korától tanítjuk.

Kíváncsiságát is szeretem,mert ha kinyitok egy kartondobozt a földön,ő előbb belenéz mint én:-)

Mindenkivel barátságos,kiprovokálja amit akar.

Megjelenése és a kék szemei mindenkit elbűvölnek:-)

2016. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra, hogy nem egy főnyeremény kutya, de még is bármilyen pillanatomban vagyok, elég csak ránéztem, és érzem a lelkét, amiből nyugalmat áraszt, és mindig megnyugtat. Ha szomorú vagyok, felvidít. Ha fáradt vagyok, energiát ad. Ha mérges vagyok, lenyugtat. Ha nem sétálok vele 3 napig, már teljesen idegbeteg leszek, minden séta örömmel tölt el, a legjobb dolog a világon:) Már-már azt érzem, mint normális ember a partnerénél, vagyis szerelmet :D

Az első gondolatom fizetésnél, hogy mivel lepjem meg:) A lefekvés előtti gondolataim róla szólnak, a felkelés utániak róla szólnak. Vele álmodok, és képes lennék a nap 24 óráját vele tölteni.

De egyébként párkapcsolatban élek:D:D

2016. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy leéltünk 10 évet, és sosem okozott csalódást. És hogy nagyon szereti a kisgyerekeket :)

Yorkshire terrier

2016. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arra, hogy nyugodtan kiengedhetem a nyulat legelni, nem bántják, nem kergetik. Pedig nagyon szeretnének vele játszani, de tudják, hogy nem szabad.
2016. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!