Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dr Németh Zsolt?

Dr Németh Zsolt?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes Dr. Németh Zsolt-hoz járni? Nagyon sok jót hallottam róla. De az ár sem utolsó szempont. Pl. egy kistestű (5kg) szuka kutya ivartalanítását mennyiért vállalja? Vagy egy oltást mennyiért ad be? Előre is köszi a válaszokat. :)

2016. febr. 12. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Hol rendel? Mert lehet, hogy van egy pár ilyen nevű doki az országban :)
2016. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja bocsi azt nem írtam le. :) 8.kerület Auróra utca
2016. febr. 12. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi több mint húsz évig jártunk hozzá,míg el nem költöztünk Pestről.Nagyon sokat köszönhetünk neki és csak jót tudok róla mondani.Vidékről is visszajárunk hozzá.
2016. febr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
az én kan, akkor 22 kg-os kutyám ivartalanítása cakumpakk 11 ezer forint volt, varrateszedés után két nappal a heget sem találtam. más árra így hirtelen nem emlékszem, de jóval olcsóbb, mint amiket én hallottam, volt hogy berohantam hozzá megvizsgálta a kutyát és egy fillért nem kért érte, tanácsért nem kell fizetni. van egy keményebb stílusa, viszont szerintem jó és rendes orvos, eddig mindig segített.
2016. febr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!