Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek? Ti hova...

Mi a véleményetek? Ti hova viszitek pisilni a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Ma sétáltatom a kutyám.(kertvárosban élünk) Lepisilt egy fát és erre kijön az ott lakó hogy takarodjak onnan és többet ne lásson meg itt. Kedvem lett volna vissza szólni de inkább hagytam. Szerintem abba nincs semmi ha hagyom hogy a kutyám pisiljen. Persze többet nem engedem majd hogy oda pisiljen de kiváncsi vagyok hogy tapasztaltatok-e már hasonlót. Vagy a mi a véleményetek. Kutyakakit összeszoktam szedni mindig.
2010. márc. 30. 15:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

Ja, a kakit szedjetek ossze! Foleg, ha velem talalkoztok. Egyszer a lakotarsammal beszelgettem a regi kutyajarol es megkerdeztem, hogy o annak idejen felszedte-e a kakit. Azt mondta, hogy soha, mert nem szerette megfogni zacskoval sem. Akkor nem mondtam el neki a tortenetet a nenikerol es a kutyajarol, aki velem talalkozott.

A nenike ugyanis a kutyajat a jardara szaratta es b@szta felszedni. Valaki be is szolt neki, erre a neni visszaszolt: "Mit kepzel! Csak nem fogom meg a kutyaszart!"

Hat en meg eppen arra jartam es tanuja voltam az esetnek, ami teljesen felhaboritott annyira, hogy elborult az agyam. Felszedtem a kakit egy zacsival, a neni utan eredtem es lenduletbol belenyomtam a homlokaba.

A szivroham kerulgette, de volt tudeje telitorokbol fenyegetozni, hogy feljelent. Mondtam neki, hogy jelentsen is fel, nem tudom, kit fognak megbuntetni, mert a jardara szaratja a kutyajat es nem szedi fel. Es ajanlottam neki, hogy kulturalt ember modjara maskor szedje fel, mert ha legkozelebb meglatom, akkor a torkan nyomom le.

Azota nem lattam...

2010. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

tegnapi 16:12 vagyok! Akit, illet: köszönöm a burkolt lebunkózást!

1. Olyan környéken lakom, ahol nincsenek nagyon gyerekek, vagy nem itt játszanak, tehát őket nem fenyegeti veszély, egyébként van egy 4 hónapos keresztlányom!

2. Közterület, ergo van járda! Minek megy az ember a fűben? Hogy kitapossa? Akkor ő is károsítja, nem?

3. Vannak olyan betegséged (pl:gerinc), amikor nem tudsz lehajolni, leguggolni, hogy felszedd a kakit, akkor dobjam ki a kutyámat?

4. Melyik rosszabb: A kutyakaki, ami lebomlik, vagy a sörös doboz, kis üvegek, óvszer?

DE!!!! Ha jól értelmezem (bár intelligenciának hiányában vagyok :-) )itt a kérdés nem erről szólt!!!!

2010. márc. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
44%
Ismerek egy nőt, aki azért nem szedi össze, mert a kutyája húzza a pórázt és ő úgy nem tudja - mondja. Nekem két kutyám van, ők is szoktak húzni, mégis össze tudom szedni. Nem abból kell kiindulni, hogy a sörösüveg nem bomlik le, a kaki meg igen. De ha már a bomlásra hivatkozol, akkor nézzél annak is utána, hogy mennyi idő alatt bomlik le a kutysz@r... Hagyjuk már, csak akarni kéne, és le lehet úgy is guggolni, hogy nem hajlongasz közben. Na meg akkor a házi munkádat hogy végzet? Vagy hozzád takarítónő jár? Jah persze.
2010. márc. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Utolsónak! Nem tudsz rólam semmit, de bunkózni tudsz! 4 hónapja műtötték meg a gerincemet, és májusba újabb műtét!

De tudod, mit éld át egy órán keresztül azt, amit én érzek!

De a kutyának nem mondhatom, hogy a wc-t használja! És le lehet szállni rólam! Ha nem tudsz rólam semmit, ne minősíts! Ha ennyi tökéletes ember van itt, akkor miért tart itt a világ?! Rohadtul fel van fújva ez a kutyapiszok kérdés.

DE ISMÉT HANGSÚLYOZOM, HOGY NEM EZ VOLT AZ EREDETI KÉRDÉS!!!

2010. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy beteg vagy, remélem meggyógyulsz és ezt nem cinizmusból mondom. De ha minden ember erre hivatkozna, amire te is, és most itt nem a betegségedre gondolok, hanem a kutyapiszok lebomlására, akkor tényleg sz@rtengerben élnénk. Én meg köszönöm, kutyatartó lévén sem szeretek sz@rban tapicskolni. Tudod, míg lebomlik, rengeteg fertőzést terjeszt, a féregtől kezdve sok minden át. Nem igazán örülök neki, mikor a kutyáim mind más kutya piszkát szagolgatják folyton, nem szeretném ha bekapnánk egy koronavírust, vagy bármi más fertőzést amiatt, mert várunk arra, hogy lebomlik, és továbbra sem szeretnék én sem belelépni. És bunkózást ismét félretéve, csak az akasztott ki a válaszodban, hogy betegség ide vagy oda, az indokod úgy mondtad, mintha egészségesen is így gondolnád, hogy lebomlik, minek összeszedni. Remélem, hogy ez a hozzáállásod csak átmeneti állapot a betegségeddel együtt és ha meggyógyulsz, akkor majd (újra) fölszeded. És ne idegeskedj, mert árt az egészségnek. Jobbulást kívánok neked!
2010. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!