Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak ezek a szökés elleni...

Vannak ezek a szökés elleni kutyanyakörvek amik megrázzák agy kicsit a kutyát? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 10:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Igen, vannak, én annyira nem pártolom de ha nincs más megoldás, hát tessék
2016. febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
valaki használ ilyet?
2016. febr. 14. 11:26
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
én is hülyeségnek tartom, rendes kerítés kell meg tanítani a kutyát és akkor nem szökik ki. Aztán meg csodálkoznak ha a kutya retteg sétálni menni, mert ahogy a kapunk kívülre kerül várja a fájdalmat...
2016. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kapun×
2016. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem hülyeség, hiszen a kutya nem tudhatja mikor fogja épp megrázni, persze egy idő után megtanulja, de utána fél majd kimenni. Nem hiszem, hogy így kellene megtanítani a kutyát a fegyelemre, inkább fordíts rá több időt.
2016. febr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Andizsuzsi ***** válasza:
81%
A kutya pontosan tudja, hogy mikor fogja merázni, mert a nyakörv előbb sípol, mint ráz. A kutyák nagyon hamar megtanulják, hogy mennyire mehetnek közel a kerítéshez. És nagyon pontosan tudnak a séta és a szökés között különbséget tenni. Egy kutyát sem ismerek, aki azért ne merne sétálni menni a gazdájával, mert elektromos kerítés van.
2016. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még nincs egy éves a kutyám nem tudom hol rontottam el mióta idekerült tanítom . De kimászik a kerítésen és nem tudom mit tudnék csinálni vele vagy miért mászik ki. Már arra is gondoltam mivel a mámáméknál véletlen született kóbor kutya az apukája ezért ösztönből szökik ki. DE lehet hogy hülyeség ami gondolok . kéne valami tanács hogy mit csináljak.
2016. febr. 14. 11:47
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit sétáltatod? Mert a szökés egyik oka az unalom, a másik pedig az ivartalaníttás hiánya, vagyis amikor az ösztönei hajtják párosodni.
2016. febr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Első körben helyes neveléssel (kutyasuli!), napi sétával (ha már most is naponta sétáltatod, lehet, hogy nem elég neki) és ivartalanítással kell próbálkozni. Ha nem megy, akkor és csak akkor lehet elektromos nyakörvvel próbálkozni.
2016. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem fog félni sétálni a kutya, mert hamar megtanulja, hogy működik a nyakörv, és annyira nem hülye, hogy ne tudja mi a különbség pórázon elhagyni a házat a gazdával és egyedül kiszökni.

De valóban inkább neveléssel kéne megoldani.

2016. febr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!