Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki jártas a témában kérem...

Aki jártas a témában kérem írja le a véleményét! Lefogyhatok ezzel az étrenddel és mozgással 6-7kg-t 1 hónap alatt? (bővebben lent, fontos)

Figyelt kérdés

Sziasztok!Az a helyzet,hogy 167 cm és 68 kg vagyok.Le szeretnék adni november végéig 6-7 kg-t,mert akkor ünnepeljük a születésnapomat a családdal,barátokkal.

A problémás területeim a has és a csípő,máshol szinte alig van rajtam háj.Illetve a hasam szinte mindentől felpuffad,egyébként oda hízok legelőször.


Elterveztem egy étrendet,miszerint ezeket enném

reggelire:1 teljes kiörlésű zsemle vagy kifli,kb 40g csirke vagy pulykamell sonka,2dl tej

tízórai:2 alma

ebéd:100g csirkemell,50g barnarizs,50g borsó

uzsonna:1 kis pohár natúr joghurt,2 tojás

vacsora:100g túró

Ez összesen 1300 kcal.


Sportolást pedig így oldanám meg:

-heti 5-6 alkalommal Béres Alexandra 1 órás zsírégető gimnasztika című dvdjére tornáznék

-heti 6 alkalommal szobabicikliznék 1,5 órát kb 25 km/h átlagsebességgel

-a suliban pedig heti 3 alkalommal 45 perc gyógytesi van

Illetve napi 1 liter zöldteát is meginnék,mert azt hallottam az jótékony hatással van a plusz kilók leadására.


Szerintetek így sikerülhet?Milyen ötleteitek vannak még?Szerintetek ez így még egészséges?

A válaszaitokat előre is nagyon köszönöm!

U.I.:Ne mondjátok légyszi,hogy ne ennyi idő alatt akarjak lefogyni,mert biztos nem ennyi idő alatt híztam meg,de mindig próbálkozom,főleg a sportolásos részével.Viszont a problémám az,hogy olyan gyógyszert szedek,amitől hízok,és még nem hagyhatom abba,szóval nehezebben is tudok fogyni ezalatt.16/L


2011. nov. 3. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jó az étrend és a mozgásterv is, bár neked kell azt érezned, hogy ezek nem túl nagy változtatások-e a mostani életedhez képest. Mert ha igen, kétlem, h pár napnál/hétnél tovább bírnád, annak meg úgy semmi értelme.


Ha a gyógyszered hat a testsúlyodra, akkor nehéz megjósolni, de szerintem nem kizárt, h le tudsz így ennyit fogyni.


Szerintem az apró változtatásokon, a rendszerességen és a kitartáson múlik minden. Én ebben hiszek.


A tippem még talán annyi, hogy egyél rostban gazdag ételeket az gyorsítja az anyagcserédet.


Sok sikert!

2011. nov. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem annyit változtass, hogy ebédre ehetsz egy kicsit több csirkét meg zöldséget, és vacsorára is egyél zöldséget.Meg ne minden nap pontosan ezeket egyed.
2011. nov. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ebés legyen a legkalória dúsabb, amúgy nem rossz
2011. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ebéd* :D
2011. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!