Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan fogyhatna le a kutyám?

Hogyan fogyhatna le a kutyám?

Figyelt kérdés

Régebben miután örökbe fogadtuk (előző gazdái ütötték verték amikor odapiszkított valahová) ivartalanítva lett mivel van egy kistestű szuka is...azóta folyamatosan hízott. Kistestű kutyus, de annál dagibb.

Sétáltatni csak esténként visszük nehogy meglásson valaki (panelban lakunk) minket, mert szinte sikolt a kutya amikor levisszük...utál sétálni, ha felveszem, akkor is nyüszít, és azt hiszik kínzom. De így pedig lehetetlen hogy bármennyit is fogyjon.


2011. júl. 22. 13:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
Kevesebb kaját adj neki :)
2011. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon keveset kap, és semmi eredmény...egy átlagos kutya már sovány lenne:/
2011. júl. 22. 13:27
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ráférne egy gondos nevelés, és utána lehet mozgatni.

Emellett az étrend a fontos. Legjobb ha tápot adsz neki és nem maradékot vagy főttételt. Vannak kifejezetten "light" tápok.

És egy látogatás az orvosnál sem ártana, mert lehet hogy valójában nem is olyan kövér csak félted, vagy hogy betegség miatt kövér.

2011. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Itt egész jó dolgok vannak leírva

[link]

2011. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
járj ki vele futni,sokat játsz vele,kevés kaja későb ha vékonyabb lesz kimehetsz vele uszni is,a mi kutyánk is kicsit agi volt de keveseb kaját adtunk neki és a regeli-esti futások is jol megizmositoták ugy h. már inkáb erős mint h. dagadt :D
2011. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Csak tápot kap, semmi mást.

Amúgy pedig próbáltuk nevelni. Egyszerűen buta...még azt sem érti meg ha le van szidva, semmit. A másik kutyám mindent megért, sok mindent megtudtam neki tanítani, okos lett:) Viszont vele meggyűlik a bajom, nem tudom mit csináltak ezzel a kutyával...mintha fogyatékos lenne vagy nem is tudom:S A másik probléma hogy ha szólok hozzá, beszélgetek vele, egyszerűen...összepisilja magát.:S

Lehet úgy tűnik mintha nem tudnék kutyát nevelni, de nem igaz:(

2011. júl. 22. 13:33
 7/12 A kérdező kommentje:
Hellhound: Tényleg kövér...szerinted normális ha egy öleb alig kap enni és 8 kiló?:S
2011. júl. 22. 13:35
 8/12 anonim válasza:
az is lehet h cukorbeteg...
2011. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp vidd el egy állatorvoshoz, és mond el a problémát. Ő biztos, hogy tud majd segíteni. Lehet, van valami gond vele. :/
2011. júl. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nehogy fuss vele amíg túl kövér! Nem lenne valami egészséges...

A kutyák nem buták általában, csupán rosszul kezelik őket. Lehet hogy az a baj, te úgy kezeled őt mint a másik kutyát, mikor ő egy különálló személyiség akinek másra van szüksége. Sérült is lelkileg az előző gazda miatt. Én a heéyedben elvinném rehabilitációs foglalkozásra.

2011. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!