Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel az étrenddel milyen...

Ezzel az étrenddel milyen tempóban fogok fogyni, ha egyáltalán fogyok vele?

Figyelt kérdés

Nem baj az sem, ha még fél kilót sem fogyok hetente, mert csak 2-3 kilótól szeretnék megszabadulni, ami tök mindegy, hogy mikorra megy le.160cm/48kg vagyok, rendszeresen edzek, heti 5x járok konditerembe.Próbáltam már elkezdeni fogyókúrázni, de mindig az lett a vége, hogy falásroham jött rám, és mindent felzabáltam, amit találtam, mert keveset ettem, ezért most megpróbálok napi 1500 kcalt bevinni.

Reggeli:20dkg zsírszegény túró, 15dkg zsírszegény n. joghurt, 1 narancs, 2szem datolya

Ebéd:15dkg tonhal, 20dkg párolt vegyeszöldség, 70g rizs

Uzsonna:50g zabpehely, 15dkg uborka

Vacsora:5dkg zsírszegény túró, 30dkg zsírszegény n. joghurt(10dkg-ban csak 45kcal van), 20dkg cékla

Az orvosi lexikonon kiszámoltam, hogy heti fél kiló fogyáshoz hány kcal kell, és 1700 jött ki, de hát az is lehet, hogy még 1500 kalóriával se nagyon fogok fogyni.


2011. nov. 3. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem jó, bár uzsira nem ennék zabpelyhet, csak reggel.
2011. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha mozogsz is hozzá valamennyit, meglesz a fél kiló/hét
2011. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Datolyát azonnal felejtsd el. Véleményem szerint a tejtermék is sok. Zabpehely tényleg reggel lenne a megfelelő.

Ha jársz terembe, akkor érdemes ott segítséget kérni a kajálással kapcsolatban is. de alapvetően, a CH bevitelt érdemes edzés előtt kis idővel, vagy edzés után azonnal megtenni.

2011. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)Tejterméket mindig sokat eszek, habár kicsit kevesebbet, mint ma.Hát igen, a zabpelyhet nem uzsonnára kellett volna enni, de utána elmentem edzeni.Meg szerintem kicsit sok volt a szénhidrát..

Ja meg most szünet van, és azért nem tízóraizok, de amikor elkezdődik a suli, fordítva lesz, uzsonnázni nem lesz időm.

2011. nov. 3. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!