Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Nagyon kéne a segítségete...

Évi1128 kérdése:

SOS! Nagyon kéne a segítségetek, rá kell vennem a szüleimet, hogy ne költözzünk el. Ha elköltözünk abba én bele halok, mert itt van a kutyám és őt mindennél jobban szeretem. Kérlek titeket hogyan űzzem el innen az érdeklődőket?

Figyelt kérdés
Nagyon kéne pár tipp arra is , hogy anyuékat , hogy vegyem rá arra , hogy itt maradjunk. A kutyám a családtagom és ha elveszítem abba én bele fogok halni. Ez olyan , mintha az pl.: az anyukádat vagy nem tudom kit veszítenél el.

2016. febr. 15. 20:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat , de nem tudom , hogy lehet-e panelba bullmasztiffot tartani. itt a link , arra , hogy , hogy néz ki: [link]
2016. febr. 16. 18:58
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Írtuk, h napi 3-4 sétával tartható nagytestű kutya is lakásban. A bullmasztiff amúgy is egy lusta fajta :D
2016. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet!
2016. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. febr. 16. 21:03
 15/19 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

A bullmasztiff rövid szőrű fajta, késő ősztől tavaszig kertes házban is jobb neki bent a lakásban, legalább éjjel és a nagy mínuszokban nappal.

Ha eddig is neveltétek, foglalkoztatok vele, akkor hamar átáll a lakásra...3 séta mellett nyugiban alszik otthon

2016. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 fiki1 válasza:
A szüleid nem szeretik a kutyát? Hozzájuk nem kötődik? Mit akarnak tenni vele? Hova szetetnék tenni? Milyen fajta? Nagyon sok lakásba van kisebb nagyobb kutya és semmi gond nincs vele, szerintem szereted annyira és kötödsz hozzá hogy nem lenne gond a sétáltatás. Meg kell törd a szüleidet! Sok sikert!
2016. febr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
40%
Gond nélkül lehet tartani lakásban is. Napi 3 séta minimum. Én reggel suli elött leviszem hogy elvégezze a dolgát, ha haza érak akkor leviszem futtatóra labdázni, este meg játszhat a haverjaival a parkba. Viszont szabad tudni milyen városba költöztök? Ha jól tudom akkor nagyobb városokba pl Pest ott valami engedély kell a lakásban tartáshoz de ez nem biztos. (én igy hallottam)
2016. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Megírtuk, hogy lehet lakásban tartani. Még milyen választ vársz? A szüleidet nem tudjuk meggyőzni, hogy ne költözzetek, nyilván oka van, hogy költöztok.
2016. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat!
2016. febr. 27. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!