Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik ember és kutya között...

Létezik ember és kutya között ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
A kutyámat 21. szülinapomra kaptam kb 2.5 hónaposan. 1.5 éves koráig én neveltem, velem aludt egy szobában, mert ki még nem rakhattam az akkori nagy hidegbe. Akár hányszor elmentem hosszabb időre, mindig aggódtam érte, hogy nincs-e valami baja. Nagyon édes és egy nagyon okos kutya lett belőle, de azelőtt ilyet még soha nem láttam. Amióta megvan a kutyám pár volt pasim megfordult nálunk. Összesen 2nek hagyta magát megsimogatni. Az összes többinek a bokájára támadt! Úgy gondolom, hogy úgy érezte a kutyám, hogy ha nekem rosszat akaró "pasim" van, akkor kötelessége figyelmeztetni és igaza volt. Sajnos amióta elköltöztem, őt nem tudtam magammal hozni, de mindig kérdezem tesómat mi van a kutyámmal.Érzem, hogy hiányzok neki, és ő is nekem. A kettőnk kapcsolata majdnem olyan, mint egy anya-gyerek kapcsolat.
2008. szept. 19. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy létezik ilyen kapcsolat ember és kutya között.Nekem is van egy kutyám most 1éves és kiskora óta nálam van.Amióta terhes vagyok mindha aggódna értem.Ha fűrdők az ajtó elött megvár,de mindig ott van ahol én.Fejét a hasam mellé rakja és akkor mindig megmozdul a babám.Szóval van ilyen kapcsolat és szerintem nagyon jó érzés.
2008. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is van ilyen kapcsolat. ha tudod,szerintem próbáld meg valahogy magadhoz venni, mert ilyen kapcsolatok ritkán adódnak az életben!
2008. szept. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ameddig albiban vagyunk, addig nem tudom elhozni, de nem akarom sokáig húzni.
2008. szept. 19. 13:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen és irigylésreméltó, becsüld meg a kutyusod. :) Remélem mielőbb magadhoz tudod venni.
2008. szept. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen a kapcsolatom a kutyusommal. Annyira imádjuk egymást, hogy szörnyű.:) Minden szavam, rezdülésem érti, kísér mindenhová, az ágyban hozzámbújik, viszem magammal autóval ahová csak lehet... Csodás érzés, hogy ennyi szeretetet kapok tőle, és persze ő is tőlem.

Biztosan megviseli a kutyusod az, hogy nem vagytok együtt. Én el sem tudnám képzelni, hogy külön éljek tőle. Remélem sikerül mielőbb újra együttlennetek!

2008. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én is eggyet értek nekünk 5 éves a nénetjuhászunk. amikor összeházasodtunk a férjem vette, nem igazán örültem,mert albiba laktunk, de az öregcsaj a tulaj megengedte vigyünk kutyát. ez 1 hónapig tartott képzeljétek utánna azt akarta vigyük el rockyt, mondtam szó se róla felelőséget vállaltunk érte mikor megvettük, inkább költözünk, gondoljátok kutyával és macskával(egyidősek) uj albit keresni nem egyszerű, sikerült panelba költöznünk ahol engedték a kutyát is.Hát azóta el sem tudom mondani hogy szeretem. ha mentem mosni jött velem, ha főztem a konyhába alugt, ha wc-re mentem volt hogy bent ült mellettem, ha jöttem haza munkából, a férjem lehozta elém mindenkit meg akart enni annyira figyelte ki jön a közelembe, védett. Nagyon okos, mindent ért, de hát sokat beszélek neki, megkülönböztet játékot,mostmár saját kertes házban lakunk, de még mindig bent alszik ahol a konyhában, hol az üvegteraszon szeret velünk lenni, és képzeljétek 11 hetes terhes vagyok, szerintem érzi mert nem tolakszik annyira mikor megjövök valahonnan, inkább ovatosan leül mellém és hizeleg. nem adnám oda senkinek,értékeld ezt a barátságot, mert ez őszinte érdek nélküli, és tiszta.minnél előbb vedd magadhoz, mert rocky is ha el kell utaznunk nehezen viseli. bocs a sok irásért elragadott a kutya szeretetem.
2008. szept. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!