Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan ember, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember, akinek tényleg nem való kapcsolat egyáltalán/képtelen rá?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze. Ez a forever alone.

[link]

2011. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem olyan ember nincs, aki képtelen rá... olyan van csak, aki nem akar változtatni magán, nem akar kompromisszumot kötni... így mondhatjuk, hogy neki nem való... de ha akarná képes lenne rá.
2011. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én. Kialakítani sem tudok egy kapcsolatot nemhogy megtartani. :D Amúgy is idegenek nekem ezek a szerelmes dolgok, bár nagyon szeretnék egy társat.


20/l

2011. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

az aszexuálisok ilyenek általában.


nekem meg egyelöre nem valo kapcsolat. nem vagyok aszex,de nekem a szex csak a kezdeteknél izgalmas utána nem akarom. emiatt nem találok partnert,vagy ha igen sokáig nem tart...inkább maradok egyedül amig ez nem rendezödik magamban nem teszek tönkre senkit!

2011. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Lányok terén extrém balfék vagyok :D Dumám van ha másról van szó, bár nem vagyok túl szociális, de amikor egy lánnyal kell beszélni és tudom, hogy milyen céllal környékezem akkor lefagyok mint a 98 as windows:D
2011. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát az eddigi 25 évben képtelen voltam rá, most olyan szinten vagyok, hogy akkor sem nagyon tudnék mit kezdeni a helyzettel, ha nem nekem kellene kezdeményezni, hanem a lány jönne oda hozzám.
2011. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
sztem én ilyen vok 20
2011. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha ebben az is benne van, h a külseje miatt esélytelen rá, akkor én is ilyen vagyok. 25/F
2011. okt. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
88%
Mint pl. : Én kialakítani se tudok egy párkapcsolatot, csak az első randi sikerül olyan hű de jóra tökre rám van kattanva a csaj, aztán a többi találkozásnál meg elszúrom a dolgokat elillan a vonzalom meg minden a csaj se érdeklődik már annyira irántam és aztán a végén meg nem lesz belőle semmi. Nekem még van esélyem de csak a könnyűvérűeknél amelyikkel már az első randin smárolok, meg még egy éjszakásat tudnék ilyen módon kialakítani de sajnos ilyen csaj az én köreimbe nem akad valamiért pedig már az ilyennek is örülnék. De egyébként mindegyik csajnál így van akinél eljutok a randizásik de hogy mit nem csinálok jól na az a nagy kérdés ???? ha meg erre nem jövök rá akkor ha nem találkozok valami ribanccal akkor marad a Forever Alone :///
2012. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Először nem akartam ide írni.


Uraim!

Nem félni! Szenvedjetek el sok sok kudarcot és tanuljatok belőle. Talán a 10. vagy a 20. lesz az ami. Nyugalom. Menni fog, higgyétek el!


"Ha feladod az álmaid meghalsz. Élvel halsz meg."


Fel a fejjel, előre!!!

Tessék pozitívan gondolkodni. Csak a sikerhez sok kudarcot kell elszenvedni.


Kérdezzéek magatoktól: Naés??

Van még majd három milllliááárd nő a világon. Tessék gyakorolni és menni fog!!

2014. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!